سعادت عادت است آنرا پرورش دهید.
خانه » دانلود » کمپین #تخم‌مرغ_نخریم و آینده قیمت آن

اطلاعیه سایت

کمپین #تخم‌مرغ_نخریم و آینده قیمت آن

به گزارش جدید 96 ،

کمپین #تخم‌مرغ_نخریم و آینده قیمت آن

کمپین #تخم‌مرغ_نخریم و آینده قیمت آن

منبع مطلب

قیمت تخم مرغ در حال افزایش است و آنگونه که مسئول امر خبر داده، قرار هم نیست به زودی کم شود. این موضوع دستمایه شکل گیری یک کمپین شده؛ #تخم‌مرغ_نخریم!

به گزارش خبر فوری، امروز خبری آمد که ظاهرا قابل پیش‌بینی هم بوده رئیس هیئت مدیره اتحادیه مرغ تخم‌گذار استان تهران در خصوص دلایل افزایش قیمت تخم‌مرغ توضیح داد: کاهش تولید تخم مرغ به دلیل بیماری حاد تنفسی موجب بالا رفتن قیمت‌ها شده است در حال حاضر مرغداری تولیدکنندگان، تخلیه شده است و باید حقوق، بیمه و دستمزد کارگر را نیز پرداخت کنند در صورتی که نمی‌توانند فعالیتی انجام دهند و تعداد آن‌ها بالای ۳۰۰ واحد است.

اما ظاهرا این توضیحات برای برخی قانع کننده نبود و حالا خبر می رسد که کمپینی راه افتاده با این توضیح: «کمپین نخریدن تخم‌مرغ از امروز تا سه هفته برای برگشتن به قیمت قبل  یا حتی کمتر از قبل».

یکی از کاربران شبکه های اجتماعی نوشته است: این دیگر ماشین نیست که  وام بدن تا مردم بخرند یا با مرغها صحبت کنند که تخم نکنند تا گرونتر بشود.آنقدر نخرید تا نتونند انبار کنند از آن طرف هم مرغها تخم می‌گذارند و تخم‌مرغها خراب می‌شوند  و مجبور می‌شوند تا قیمت را کاهش بدهند. باید جلوی ظلم را گرفت وقتی قیمت اجناس می‌رود بالا حقوق بالا نمی‌رود. باید ما هم مقابله به مثل کنیم.

حالا باید منتظر ماند و دید یک حرکت اجتماعی می تواند بر قیمت ها اثرگذار باشد یا خیر؟

خبر فوری


گرداوری :جدید ۹۶
منبع:www.otaghesabz.blog.ir

کمپین #تخم‌مرغ_نخریم و آینده قیمت آن

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A