هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خانه » اخبار روز » پیام رسان تم تم / رفع فیلتر پیام رسان تم تم

اطلاعیه سایت

پیام رسان تم تم / رفع فیلتر پیام رسان تم تم

به گزارش جدید 96 ،

پیام رسان تم تم / رفع فیلتر پیام رسان تم تم

پیام رسان تم تم / رفع فیلتر پیام رسان تم تم

منبع مطلب

پیام رسان تم تم / رفع فیلتر پیام رسان تم تم

چند روزیست که زمزمه‌هایی مبنی بر فیلترینگ تلگرام و جایگزینی پیام‌رسان‌های بومی به‌جای آن به‌گوش می‌رسد، هرچند افرادی چون ریاست جمهوری و رییس دفتر ویتاکید کرده‌اند که هدف درآمدن از انحصارطلبی است و نه حذف پیام‌رسان‌های مورد استفاده مردم با این‌حال از امروز سه پیام‌رسان بین‌المللی برای کاربران داخل کشور دچار فیلترینگ شدند.

پیام رسان تم تم که از شب گذشته با محدودیت‌های فیلترینگ روبرو شده بود مجددا در دسترس قرار گرفت.

پیام‌رسان تم تم با نزدیک یک میلیون دانلود در گوگل‌پلی یک پیام‌رسان روسی است که بیشتر هم مورد استفاده شهروندان همین کشور قرار می‌گیرد ولی اخیرا زمزمه‌هایی مبنی بر جایگزین شدنش به جای تلگرام شنیده می‌شد. برخی از کانال‌های تلگرامی از اعضای خود دعوت می‌کردند تا به این پیام‌رسان مهاجرت کنند و کانالشان را در آنجا هم دنبال کنند. کارکرد و محیط‌ برنامه تم تم بسیار شبیه به تلگرام است و البته از نظر امنیتی در رده پایین‌تری قرار می‌گیرد. کمپانی سازنده این اپلیکیشن Mail.ru Group، بزرگترین کمپانی اینترنتی روسیه به شمار می‌رود که سهام اصلی آن به «آلیشر عثمانف»، ثروتمندترین شهروند روسیه و از دوستان صمیمی «ولادمیر پوتین»، رییس جمهوری این کشور، تعلق دارد.

منبع: دیجیاتو

کلمات کلیدیآخرین تکنولوژی آخرین تکنولوژی روز آخرین فن آوری ها اخبار تکنولوژی اخبار فن آوری اخبار فن آوری روز بهترین تکنولوژی پیام رسان تم تم تکنولوژی روز تم تم رفع فیلتر پیام رسان تم تم رفع فیلتر تم تم مقالات تکنولوژی مقالات علمی

پیام رسان تم تم / رفع فیلتر پیام رسان تم تم

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A