ضعیف‌الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض شود.
خانه » اخبار روز » وضعیت آب و هوای کشور / برف و باران ادامه دارد

اطلاعیه سایت

وضعیت آب و هوای کشور / برف و باران ادامه دارد

به گزارش جدید 96 ،

وضعیت آب و هوای کشور / برف و باران ادامه دارد

وضعیت آب و هوای کشور / برف و باران ادامه دارد

منبع مطلب

وضعیت آب و هوای کشور / برف و باران ادامه دارد

در حالی که در روز های گذشته هوا رو به گرمی بود و آماده تابستانی گرم بود، اما سامانه بارشی وارد کشور شده است و برف و باران تقریبا در همه استان کشور در حال باریدن است و حتی برخی نقاط دمای هوا به زیر صفر رسیده است. پیشبینی وضع آب و هوا از ادامه برف و باران در کشور می گوید و همچنین شرق کشور دچار آبگرفتی و سیلاب خواهد شد.

سازمان هواشناسی اعلام کرد فعالیت سامانه بارشی امروز و فردا در نقاط مختلفی از کشور ادامه خواهد داشت.

مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: فعالیت سامانه بارشی در نقاط مختلفی از کشور ادامه خواهد داشت.

احد وظیفه افزود: امروز سه شنبه بارش باران گاهی به شکل رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و  آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها در شمال سیستان و بلوچستان، خراسان جنوبی، نیمه غربی یزد، نیمه شرقی فارس، برخی نقاط کرمان، شمال هرمزگان و نیمه جنوبی اصفهان رخ خواهد داد و بارش در  مناطق سردسیر و کوهستانی خراسانهای شمالی و رضوی و نقاط سردسیر زاگرس مرکزی به صورت برف خواهد بود.

وی ادامه داد: فردا چهارشنبه نیز بارش باران گاهی به شکل رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید و  آبگرفتگی معابر و احتمال سیلابی شدن مسیلها و رودخانه ها در مناطقی از سیستان و بلوچستان و بخشهایی از جنوب یزد ادامه دارد و بارش در  مناطق سردسیر و کوهستانی خراسانهای شمالی و رضوی به صورت برف و باران است.

وظیفه تصریح کرد: توصیه می شود جهت جلوگیری از خسارتهای احتمالی ضمن رعایت نکات ایمنی و با توجه به شرایط جوی حاکم در منطقه، از توقف در حاشیه رودخانه ها و مسیلها خودداری شود. همچنین با توجه به پیش بینی بارش برف، احتمال لغزندگی و اختلال در حمل و نقل در جاده ها و گردنه های کوهستانی نواحی ذکر شده وجود دارد. بنابراین ضمن بکارگیری تجهیزات لازم، با کسب اطلاع از وضعیت جاده نسبت به تردد در این مسیرها اقدام شود.

منبع: مهر

کلمات کلیدیآب و هوا باران برف و باران ادامه دارد برف و باران در کشور پیشبینی وضع هوا سازمان هواشناسی سامانه های بارشی سیل هشدار سازمان هواشناسی هواشناسی ورود سامانه های بارشی به کشور وضعیت آب و هوا وضعیت آب و هوای کشور وضعیت جاده های کشور وضعیت هوا وقوع باران

وضعیت آب و هوای کشور / برف و باران ادامه دارد

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A