هر برادری که از منافع برادر خود مانند نفع خویش حمایت کرد به کار خود سامان داده است (کوروش کبیر)
خانه » دانلود فیلم » نقض دومین حکم اعدام پستچی آزارگر قلابی

اطلاعیه سایت

نقض دومین حکم اعدام پستچی آزارگر قلابی

به گزارش جدید 96 ،

نقض دومین حکم اعدام پستچی آزارگر قلابی

نقض دومین حکم اعدام پستچی آزارگر قلابی

منبع مطلب


حکم پستچی قلابی

از اوایل سال ۹۱ زنان و دخترانی که تعداد آنها به ۴۰ نفر می رسید با حضور در پلیس آگاهی تهران از پستچی قلابی شکایت کردند. با تحقیق از این شاکیان مشخص شد زمانی که آنها در خانه تنها بوده اند، مرد موتورسواری مقابل خانه هایشان آمده و با ادعای این که پستچی است از آنها خواسته در آپارتمان را باز کنند تا بسته هایشان را تحویل دهد.پستچی قلابی

در مرحله بعدی، شاکیان به گمان این که گفته های آن مرد صحت دارد در را بازکرده و زمانی که مقابل در آپارتمان رفته اند تا بسته های پستی را دریافت کنند، آن مرد به زور وارد خانه هایشان شده و آنها را مورد آزار و اذیت قرار داده است.

تحقیقات ماموران آغاز و معلوم شد متهم فراری مامور اداره پست نبوده و با جعل این عنوان به جرایم سیاهش دست زده است. متهم تحت تعقیب پلیس قرار گرفت تا این که بعد از گذشت چند ماه در مخفیگاهش شناسایی و بازداشت شد.

همچنین بخوانید : تمامی اتفاقات و حوادث ناگوار ایران و جهان

پستچی قلابی

مامور پست قلابی پس از دستگیری

مرد آزارگر، بعد از دستگیری و مواجهه حضوری با شاکیان پرونده، سکوت خود را شکست و به آزار و اذیت ۴۰ زن و دختر جوان اعتراف کرد و روانه زندان شد. پرونده مرد آزارگر سرانجام به اتهام افساد فی الارض به دادگاه کیفری ارسال شد که این دادگاه صالح به رسیدگی نبود و پرونده این بار برای ادامه رسیدگی به شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب ارجاع شد که قاضی این دادگاه مرد آزارگر را به اعدام در ملأعام محکوم کرد. متهم به رای اعتراض کرد و پرونده اش به دیوان عالی کشور ارسال شد که قضات این بار درباره مواردی از تحقیق، نقض گرفته و پرونده به شعبه دیگری از دادگاه انقلاب ارسال شد. این بار متهم در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب محاکمه و به اعدام محکوم شد، اما این رای هم به دلیل نقص هایی در پرونده در دیوانعالی کشور تائید نشد و پرونده برای رسیدگی به شعبه هم عرض ارسال شد و متهم برای سومین بار پای میز محاکمه قرار می گیرد.


منبع مطلب:zarhoon.ir

منبع مطب

نقض دومین حکم اعدام پستچی آزارگر قلابی

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A