كسي كه هرگز تحت فشار نزيسته باشد، آزادي را لمس نمي كند.
خانه » دانلود » معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

اطلاعیه سایت

معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

به گزارش جدید 96 ،

معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

منبع مطلب
معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی 

برخی ستاره های زن که در سریال ها خوش درخشیدند و توانستند درآمد بیشتری را نصیب خود کنند در ادامه بشما معرفی می‌کنیم. دیگر شاید لازم نباشد درباره تغییراتی که سریال‌های تلویزیونی در صنعت سرگرمی به‌وجود آوردند توضیح داد. اکنون جایگاه سریال‌های تلویزیونی به‌جایی رسیده که تمام اتفاقات پیرامون آن از سوی رسانه‌ ها بررسی می شود و بخش بزرگی از خبر های دنیای سرگرمی به آن‌ها اختصاص دارد. در تازه‌ترین اتفاق، الن پمپئو ستاره سریال درام «آناتومی ‌گری» جای دو بازیگر معروف سریال «بازی تاج‌وتخت» رابه‌عنوان گران‌ترین بازیگر زن صنعت تلویزیون میگیرد.

 

او قرارداد جدیدی با شبکه ABC برای دو‌سال آینده منعقد کرده و برای هر اپیزود «آناتومی‌‌گری» مبلغ ۵۷۵ هزار دلار دست مزد خواهد گرفت. به این ترتیب او بالاتر از امیلیا کلارک و لینا هدی دو‌بازیگر زن «بازی تاج‌وتخت» قرار میگیرد که در حال‌حاضر برای هر اپیزود از «بازی تاج‌وتخت» ۵۰۰هزار دلار دست مزد می گیرند. دست مزد پمپئو برای «آناتومی‌ گری» که یک درام بیمارستانی است و از سال ۲۰۰۵ روی آنتن میرود، به ۲۰میلیون دلار درسال خواهد رسید.

 

این بازیگر پشت سر رابرت دنیرو قرار خواهد گرفت که قرار است برای هر قسمت از سریال دیوید او راسل ۷۷۵هزار دلار دریافت کند. این بازیگر در جدید ترین گفتگو‌اش از دست مزد گزاف خود به‌عنوان «آن‌چه لایقش هستم» صحبت کرده و گفته است: «من بهترین بازیگر نیستم. میدانم که این تصور کل صنعت سینما و تلویزیون است چون من ۱۴سال است دارم این شخصیت را بازی میکنم.

 

اما حقیقت آن است که هر شخصی می تواند در فصل اول و دوم یک سریال خوب بازی کند، می توانید ۱۴سال خوب بمانید؟ خب، این همان مهارت لعنتی است.» با این همه ی اما پمپئو هنوز گران‌ترین بازیگر زن تاریخ تلویزیون نیست. اتفاقی که با توجه به تمامی دستمزدها و قراردادهای جانبی درباره بازیگران میتوان آن‌ها را بررسی کرد.

 

براساس آن‌چه درسال ۲۰۱۷ اعلام شده، می توان نگاهی به ۱۰‌بازیگر زنی داشت که بیشترین دست مزد را در سریال‌های تلویزیونی دارند. فهرستی که پمپئو با قرارداد تازه‌اش و رسیدن به رقم ۲۰میلیون دلار، اکنون به رده‌سوم آن صعود می کند. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به این لیست براساس گزارش منتشر شده «فوربس» در نوامبر ۲۰۱۷٫

 

۱٫ سوفیا ورگارا

گلوریا دلگادو پریچت نام شخصیتی است که حالا سوفیا ورگارا رابه‌گران‌ترین بازیگر زن تاریخ تلویزیون تبدیل کرده‌است. شخصیتی در سریال «خانواده امروزی» که همان‌ گونه با قراردادهای جانبی و دست مزد ۴۱٫۵‌میلیون دلار در صدر این جدول قرار دارد. این سریال که در فصل نهم آن قرار دارد و همان‌ گونه روزهای چهارشنبه از شبکه ABC پخش می شود یکی از پرطرفدارترین سریال‌های این سال‌های تلویزیون‌ها بوده‌است.

معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

ورگارا با حضور دراین سریال عملا اختلاف بسیار زیادی با بازیگران زن دیگر دارد و به‌نظر می رسد به این زودی‌ها کسی نتواند به او برسد.

 

۲٫ کیلی کوکو

ستاره زن سریال «تئوری بیگ‌بنگ» همان‌ گونه با دریافت ۹۰۰‌هزار دلار برای هر اپیزود این مجموعه در رده دوم جدول فوربس قرار دارد. کوکو که دراین سریال نقش پنی را بازی میکند نقش مهمی دراین سریال دارد و اکنون با ۲۶میلیون دلار دست مزد در رده‌های بالای جدول درسال ۲۰۱۷ قرار گرفته‌است.

معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

این سریال که هم‌اکنون فصل یازدهم خودرا سپری میکند، داستان لئونارد هافستادر و شلدون کوپر و پنی که بازیگری ناموفق و پیش‌خدمت رستوران است و دو دوست غیراجتماعی آن‌ها مهندس هوا فضا هاوارد والوویتز و متخصص فیزیک نجومی راجش کوترپالی است.

 

۳٫ الن پمپئو

پمپئو بازیگر موفق سریال «آناتومی گری» اکنون در رتبه سوم جدول «فوربس» قرار خواهد گرفت. او که پیش از این ودر لیست اعلام شده این نشریه برای سال ۲۰۱۷ با ۱۳میلیون دلار در رده چهارم قرار داشت، حالا و با قرارداد تازه‌ای که با شبکه ABC منعقد کرده، به دست مزد ۲۰میلیون دلار رسیده و می توان گفت جهشی بزرگ برای او به‌حساب می آید.

معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

بازیگری که به مدت ۱۴‌فصل در سریال محبوب با تم بیمارستانی شبکه ABC حضور داشته و به‌نظر می رسد که قرار است برای دو فصل دیگر نیز این سریال ادامه پیدا کند.

 

۴٫ میندی کالینگ

میندی کالینگ هم‌اکنون در رده‌چهارم جدول «فوربس» قرار دارد. البته کالینگ تا کنون با ۱۳میلیون دلار در رده سوم قرار داشت، اما الن پمپئو با قرارداد جدیدش به رده سوم و کالینگ رابه زیر کشیده‌است. میندی کالینگ به‌دلیل خلق و بازی در سریال «پروژه میندی» این دست مزد را دریافت کرده‌است.

معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

سریالی که تا کنون ۶‌فصل آن روی آنتن رفته و شبکه hulu آنرا پخش می کند. میندی کالینگ دراین سریال در نقش میندی لاهیری بازی می کند. یک پزشک جوان مامایی که تعادل زندگی شخصی و حرفه‌ای خودرا حفظ کرده و از سوی همکارانش در دفتر کوچکش احاطه شده‌است.

 

۵٫ ماریسکا هارگیتای

قطعا در فهرستی که به این اندازه ستاره سریال‌های بلند و دنباله‌دار وجوددارد، نبودن نامی از سریال «نظم و قانون: واحد قربانیان ویژه» عجیب جلوه می کرد. اما ماریسکا هارگیتای بازیگر اصلی این سریال که تا کنون ۱۹‌فصل آن در شبکه NBC نمایش داده‌شده، با ۱۲٫۵‌میلیون دلار در رده پنجم لیست «فوربس» قرار دارد.

معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

هارگیتای که در نقش اولویا بنسون دراین مجموعه حضور دارد یکی از مهمترین شخصیت‌های کنونی سریال را تشکیل میدهد و بدون‌شک چنین دستمزدی نیز برای این سریال پرطرفدار در ایالات‌متحده پرداخت می شود. نکته مهم درباره این سریال آن است که سریالی فرعی از مجموعه «نظم و قانون» است و دیک وولف آنرا خلق کرده‌است.

 

۶٫ جولی بوون

رده ششم جدول «فوربس» نیز در اختیار بازیگر یکیدیگر از سریال‌های شبکه ABC قرار دارد. «خانواده امروزی» یک مجموعه تلویزیونی کمدی آمریکایی است که توسط کریستوفر لوید و استیون لویتان ساخته شده‌است. درسال ۲۰۱۰ این مجموعه توانست جایزه بهترین کمدی جوایز امی رابه همراه چهار جایزه دیگر امی ازآن خود کند. این سریال هم‌اکنون در حال پخش فصل نهم خود است و بوون در نقش یکی از شخصیت‌های مهم این سریال اکنون ۱۲میلیون دلار دریافت میکند.

معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

دراین سریال تلویزیونی سه‌خانواده که از قشر نسبتا مرفه کشور آمریکا هستند با روابط خانوادگی، به‌یک دیگر مربوط شده و داستان زندگی آن‌ها به‌ صورت طنز به‌تصویر کشیده میشود. «خانواده امروزی» در بیش از ۳۰ کشور جهان نمایش داده می شود.

 

۷٫ کری واشنگتن

«رسوایی» یکی از پروژه‌های پرفصل شبکه ABC‌ است که در حال پخش فصل هفتم خود است. این سریال که نخستین‌‌بار درسال ۲۰۱۲ پخش خودرا آغاز کرد توسط شاندا رایمز خلق شده‌‌است. شخصیت اصلی این سریال اولیویا پاپ که از شخصیت حقیقی جودی اسمیت الهام گرفته شده‌است، وظیفه‌اش مدیریت بحران رسوایی‌های سیاسی است. بازیگری که نقش اولیویا پاپ را بازی میکند، کری واشنگتن است که در لیست «فوربس» نیز جایی برای او تدارک دیده شده‌است.

معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

واشنگتن با دریافت ۱۱میلیون دلار در رده هفتم این لیست قرار دارد. «رسوایی» به‌عنوان یک تریلر سیاسی یکی از سریال‌های مهمی است که نشان می دهد شبکه ABC برای به‌کار گرفتن بازیگران اصلی سریال‌های خود که بخشی ازآن‌ها را بازیگران زن تشکیل میدهند، هیچ ابایی ندارد و به این ترتیب است که واشنگتن نیز در لیست «فوربس» جایی برای خود دست و پا کرده‌است.

 

۸٫ پریانکا چوپرا

«کوانتیکو» یک مجموعه تلویزیونی هیجان‌انگیز آمریکایی ساخته شده توسط جاشوآ سافران است که پخش آن از ۲۷‌سپتامبر ۲۰۱۵ از شبکه ABC آغاز شد. حالا فوربس گزارش میدهد که پریانکا چوپرا، بازیگر اصلی این سریال با ۱۰میلیون دلار در رده هشتم بیشترین دستمزدهای زنان در سریال‌های تلویزیونی درسال ۲۰۱۷ قرار دارد.

معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

داستان سریال درباره یک گروه مختلف از افراد استخدام شده FBI است که به مرکز آموزش FBI در شهر کوچک کوانتیکو که در ناحیه ویرجینیا واقع است فرستاده میشوند تا آموزش‌های لازم را ببینند. افراد این گروه، بهترین، خلاق‌ترین و باهوش‌ترین افرادی هستند که به استخدام FBI درآمده‌اند و یکی از آنان مغز متفکر بزرگ‌ترین حمله تروریستی است که بعد از واقعه ۱۱‌سپتامبر درنیویورک رخ میدهد. پریانکا چوپرا دراین سریال در نقش الکس پریش بازی می کند.

 

۹٫ رابین رایت

وقتی قرار باشد درباره سریالی حرف بزنیم که قدرت‌نمایی یک بازیگر زن در آن به‌وضوح خودرا نشان می دهد، نگاهها به سمت سریال «خانه پوشالی» و رابین رایت میرود. رایت در نقش کلر آندروود دراین سریال درکنار کوین اسپیسی یکی از ‌به‌ یادماندنی‌ ترین سریال‌های سال‌های اخیر را در ذهن مخاطبان ثبت کردند. داستان سریال درباره جایگاه پست و مقام در کشور است.

معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

داستان شهوت و قدرت‌طلبی مردی را نشان می دهد که میـــخواهد تمام امور مربوط به کشور را در دست بگیرد. کسیکه در سریال از او به‌عنوان مرد بدذات و شیطان‌صفت و قدرت‌طلب یاد می شود. این مرد میـــخواهد واشنگتن را ازآن خود کند. رایت به‌خاطر بازی دراین سریال تا کنون مبلغ ۹‌میلیون دلار دریافت کرده‌است.

 

۱۰٫ پائولی پرتی

«NCIS» سریالی بود که شبکه CBS پخش آنرا از سال ۲۰۰۳ آغاز کرد و اکنون در حال پخش فصل پانزدهم خود است. تیمی متشکل از افراد حرفه‌ای و متخصص مسئول تحقیق و بررسی پرونده‌های جنایی میشوند که دراین میان با حوداث و اتفاقات هیجانی و خطرناک مواجهند. پائولی پرتی دراین سریال در نقش ابی سویتو به‌عنوان یک دانشمند بازی می کند. سریالی که در طول ۱۴فصل گذشته، یک دست مزد ۸٫۵ میلیون دلاری را برای پرتی به بار آورده‌است.

معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

NCIS مخفف «سازمان تحقیقات جنایی دریایی» است و این سریال تلویزیونی درباره یک گروه خیالی از نمایندگان ویژه «خدمت پژوهش جنایی دریایی» است که بازجویی‌ها و پرونده‌های جنایی را در درون «نیروی دریایی ایالات متحده» و سازمان‌های وابسته به «تفنگداران دریایی ایالات متحده» مدیریت میکنند.

 

 


گرداوری :جدید ۹۶
منبع:www.caffeirani.ir

معرفی پردرآمدترین ستاره های زن سریال‌های تلویزیونی

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A