دانشگاه تمام استعدادهای افراد از جمله بی استعدادی آن ها را آشکار می کند.(آنتوان چخوف)
خانه » اخبار روز » ماه رمضان ۹۷ / ماه رمضان دقیقا چه روزی است

اطلاعیه سایت

ماه رمضان ۹۷ / ماه رمضان دقیقا چه روزی است

به گزارش جدید 96 ،

ماه رمضان ۹۷ / ماه رمضان دقیقا چه روزی است

ماه رمضان ۹۷ / ماه رمضان دقیقا چه روزی است

منبع مطلب

ماه رمضان ۹۷ / ماه رمضان دقیقا چه روزی است

ماه رمضان ، نهمین ماه سال قمری است . این ماه از ویژگی های بسیاری برخوردار است و هر ساله عده ی زیادی از مسلمانان به هنگام رسیدن ماه رمضان روزه می گیرند و واجبات ویژه این ماه مقدس را به جا می آورند . در قرآن از این ماه به عنوان ماه هدایت کننده نام برده می شود . این ماه از ویژگی ای برخوردار است که در آن مسلمانان باید روزه بگیرند و اعمال آن را به جا بیاورند . در این ماه مردم خیلی از عاداتی که هر روزه انجام می دهند را نباید انجام دهند و به این وسیله می توانند برخی از عادات خود را کنار بگذارند . ما برای شما نکاتی را درباره این ماه عزیز و فضیلت های آن فراهم کردیم و در ادامه می توانید آن را مشاهده کنید.

ماه مبارک رمضان بالاخره از تابستان درآمد و فقط چند روز آخر آن در تابستان است، هرچند در برخی شهرها بازهم در خردادی بسیار گرم ضیوف الرحمان بر سر سفره مهمانی الهی مینشینند. ماه مبارک رمضان امسال ششم خرداد آغاز خواهد شد.
سال ۹۷ میهمانی خدا کلا در بهار صورت خواهد گرفت و تاریخ آغاز ماه مبارک رمضان ۹۷/۲/۲۵ خواهد بود.
پایان یا روز آخر ماه مبارک رمضان سال ۱۴۳۹ قمری در ایران برابر با روز یکشنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۷ خورشیدی و مصادف با ۱۴ ژوئن ۲۰۱۸ میلادی میباشد.

خدا را بی نهایت شاکریم که از خزانه ی موهبت و الطاف بی کران خود بر ما منت نهاد تا دگرباره بتوانیم این ماه پر برکت و پر فضیلت را درک نماییم؛ ماهی که خداوند متعال در شأن آن می فرماید: «شهر رمضان الذی انزل فیه القرآن هدی لناس و بینات من الهدی و الفرقان…»

ماه رمضان ماهی است که در آن برای راهنمایی مردم و بیان راه روشن و هدایت و جدا ساختن حق از باطل ، قرآن نازل شده است.و در ادامه آیه می فرماید: «فمن شهد منکم الشهر فلیصمه…» پس هر که این ماه را دریابد، باید که در آن روزه بدارد.

تاریخ شروع ماه رمضان 95تاریخ ماه رمضان ۱۳۹۷

آمد رمضان و عید با ماست / قفل آمد و آن کلید با ماست

آمد رمضان به خدمت دل / و آن کس که دل آفرید با ماست

فرا رسیدن ماه مبارک رمضان بر شما مبارک

منبع: دلخوشی-تابناک

کلمات کلیدیاعمال ماه رمضان اعمال ماه رمضان و فضیلت های آن تاریخ دقیق ماه رمضان ۹۷ تاریخ ماه رمضان تبریک ماه رمضان روزه روزه در ماه رمضان شب قدر فضیلت های شب قدر فضیلت های ماه رمضان ماه رمضان ماه رمضان ۹۷ ماه رمضان ۹۷ دقیقا چه روزی است ماه رمضان دقیقا چه روزی است ماه رمضان سال ۹۷ چه روزی است نماز واجبات واجبات ماه رمضان

ماه رمضان ۹۷ / ماه رمضان دقیقا چه روزی است

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A