به عهد و پیمان خود وفا کنید (قران کریم)
خانه » اخبار روز » قیمت سکه ۳۰ فروردین ۹۷ / قیمت سکه امروز چقدر است

اطلاعیه سایت

قیمت سکه ۳۰ فروردین ۹۷ / قیمت سکه امروز چقدر است

به گزارش جدید 96 ،

قیمت سکه ۳۰ فروردین ۹۷ / قیمت سکه امروز چقدر است

قیمت سکه ۳۰ فروردین ۹۷ / قیمت سکه امروز چقدر است

منبع مطلب

قیمت سکه ۳۰ فروردین ۹۷ / قیمت سکه امروز چقدر است

قیمت طلا و سکه که در روز های گذشته افزایش پیدا کرده بود امروز با کاهش قیمت مواجه شده است و قیمت آن دوباره ارزان شد و قیمت طلای ۱۸عیار در بازار آزاد امروز نسبت به روز گذشته سی و شش  هزار تومان افزایش قیمت داشت و با قیمت یک میلیون و هشتصد و چهل و هفت هزار تومان در بازار معامله شد.

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید (امامی) امروز در بازار تهران با ۳۶ هزار تومان افزایش نسبت به روز گذشته یک میلیون و ۸۴۷ هزار تومان در بازار تعیین شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، امروز پنج شنبه ۳۰ فروردین ۹۷ هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم، با ۱۴ هزار تومان رشد قیمت نسبت به مدت مشابه، یک میلیون و ۷۶۷ هزار و ۵۰۰ تومان داد و ستد شد.

همچنین امروز در بازار آزاد هر قطعه نیم سکه بهار آزادی با ۸ هزار تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته ۸۹۷ هزار تومان و هر قطعه ربع بهار آزادی با ۷ هزار تومان رشد قیمت در مدت مشابه ۵۶۶ هزار و ۵۰۰ تومان معامله شد.

هر قطعه سکه گرمی نیز با ۲ هزار تومان افزایش قیمت در مدت مشابه ۳۵۹ هزار تومان فروخته شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز با ۲۰۰ تومان رشد ۱۶۹ هزار و ۸۰۰ تومان ارزشگذاری شد.

با این حال براساس اعلام بانک مرکزی، قیمت هر دلار آمریکا بدون تغییر نسبت روز گذشته ۴ هزار و ۲۰۰ تومان تعیین شده بود. همچنین نرخ هر یورو بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۵ هزار و ۱۹۹ تومان و هر پوند نیز با ۴۵ تومان کاهش نسبت به روز مذکور ۵ هزار و ۹۶۲ تومان تعیین شده بود.

منبع: تسنیم

کلمات کلیدیپیش فروش یک ماهه سکه متوقف شد دلایل گران شدن سکه سکه ارزان شد سکه چند است سکه چند شد سکه گران شد؟ قیمت سکه قیمت سکه ۲۹ فروردین ۹۷ قیمت سکه ۳۰ فروردین ۹۷ قیمت سکه امروز چقدر است قیمت سکه پس از تک نرخی شدن دلار قیمت سکه چقدر است قیمت طلا و سکه باز هم افزایش داشت قیمت طلا و سکه در بازار گران شدن سکه ورود سکه به بورس

قیمت سکه ۳۰ فروردین ۹۷ / قیمت سکه امروز چقدر است

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A