گفتگو با خردمندان و دانشوران ، پاداشی کمیاب است.
خانه » اخبار روز » قیمت دلار یکشنبه ۱۹ فروردین ۹۷ / قیمت لحظه ای دلار

اطلاعیه سایت

قیمت دلار یکشنبه ۱۹ فروردین ۹۷ / قیمت لحظه ای دلار

به گزارش جدید 96 ،

قیمت دلار یکشنبه ۱۹ فروردین ۹۷ / قیمت لحظه ای دلار

قیمت دلار یکشنبه ۱۹ فروردین ۹۷ / قیمت لحظه ای دلار

منبع مطلب

قیمت دلار یکشنبه ۱۹ فروردین ۹۷ / قیمت لحظه ای دلار

بازار ارز و سکه در دومین روز هفته با تحولات تازه‌ای همراه شد؛ به طوری که قیمت دلار نسبت به روز گذشته با جهش حدود ۳۰۰ تومانی روبرو شد و به بیش از ۵۴۰۰ تومان رسید.

در بازار امروز افزایش قیمت دلار و سکه ادامه یافت؛ به طوری که نرخ دلار از مرز ۵۴۰۰ تومان عبور کرد و سکه به یک میلیون و ۸۳۰ هزار تومان رسید. نکته دیگر اینکه نرخ فروش دلار و یورو با آنچه روی تابلوی صرافی‌ها ثبت شده به ترتیب ۵۷۰ و ۴۶۹ تومان فاصله دارد.

به گزارش عصرایران به نقل از ایسنا، بازار ارز و سکه در دومین روز هفته با تحولات تازه‌ای همراه شد؛ به طوری که قیمت دلار نسبت به روز گذشته با جهش حدود ۳۰۰ تومانی روبرو شد و به بیش از ۵۴۰۰ تومان رسید.

البته قیمت دلار و یورو روی تابلوی اعلان قیمت‌ صرافی‌ها ارقام دیگری را نشان می‌دهد و متفاوت از قیمت واقعی است که در میان دلالان و دستفروشان به فروش می‌رسد. البته گفتنی است که برخی صرافی‌ها به صورت محدود فروش دلار و یورو دارند و دلار را با نرخ ۵۴۸۰ تومان و یورو را با قیمت ۶۵۰۰ تومان عرضه می‌کنند.

همچنین در میان دستفروشان دلار به قیمت ۵۱۵۰ تا ۵۲۵۰ خریداری و بین ۵۳۰۰ تا ۵۴۵۰ تومان به دست متقاضیان می‌رسد.

از سوی دیگر قیمت سکه در ادامه روند افزایشی روزهای گذشته با جهش دیگری روبرو شده و به یک میلیون و ۸۳۰ هزار تومان رسیده است. نیم سکه نیز ۸۸۰ هزار تومان و ربع سکه ۵۸۰ هزار تومان به فروش می‌رسد.

نکته قابل توجه دیگر در بازار، نگرانی دستفروشان و دلالان از حضور نیروی انتظامی است و اغلب‌شان به صورت نامحسوس به خرید و فروش ارز می‌پردازند.

گفتنی است که همچنان بخشی صرافی‌ها از فروش دلار و یورو خودداری می‌کنند اما در مورد سایر ارزها محدودیتی وجود ندارد.

تا ساعت انتشار این گزارش، براساس آنچه روی تابلوی اعلان صرافی‌ها درج شده‌ است، دلار ۴۹۰۰ تومان خریداری و ۴۹۱۰ تومان قیمت فروش آن ثبت شده است. همچنین یورو ۶۰۲۰ تومان قیمت خرید دارد و ۶۰۳۱ تومان قیمت فروشش ثبت شده است. اما همان‌طور که اشاره شد این قیمت‌ها با نرخ‌های واقعی در بازار تفاوت معناداری دارد و قیمت‌های فروش بالاتر از این میزان است؛ به گونه‌ای که دلار ۵۷۰ تومان و یورو ۴۶۹ تومان بیشتر از آنچه روی تابلوی اعلانات درج شده فروخته می‌شود.

منبع: عصرایران

کلمات کلیدیارز افزایش قیمت دلار افزایش قیمت دلار امروز شنبه افزایش قیمت دلار و سکه افزایش قیمت سکه افزایش نرخ دلار بازار ارز بالا رفتن قیمت دلار بالا رفتن نرخ ارز دلار دلار ۵۷۰۰ تومان شد دلار آمریکا دلار از ۵۴۰۰ تومان هم عبور کرد دلار در سراشیبی صعود دلار گران شد دلایل گران شدن سکه صعود دلار صعود قیمت دلار قیمت ارز قیمت ارز یکشنبه ۱۹ فروردین ۹۷ قیمت دلار قیمت دلار ۱۹ فروردین ۹۷ قیمت دلار یکشنبه ۱۹ فروردین ۹۷ قیمت لحظه ای دلار نرخ ارز نرخ پوند نرخ دلار نرخ کرون نرخ لیر نرخ یورو

قیمت دلار یکشنبه ۱۹ فروردین ۹۷ / قیمت لحظه ای دلار

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A