برخي برده به دنيا مي آيند، ديگران برده مي شوند و باز عده اي به سوي برده داري جذب مي شوند.
خانه » اخبار روز » قتل ندا ۷ ساله در مشهد / ناگفته های پدر ندا از قتل دخترش

اطلاعیه سایت

قتل ندا ۷ ساله در مشهد / ناگفته های پدر ندا از قتل دخترش

به گزارش جدید 96 ،

قتل ندا ۷ ساله در مشهد / ناگفته های پدر ندا از قتل دخترش

قتل ندا ۷ ساله در مشهد / ناگفته های پدر ندا از قتل دخترش

منبع مطلب

قتل ندا ۷ ساله در مشهد / ناگفته های پدر ندا از قتل دخترش

همگی ماجرای ستایش و آنیتا را به یاد دارند . قتل هایی که به فاصله اندک از یکدیگر رخ دادند و تا مدت ها جامعه را به شوک عجیبی فرو بردند که چرا یک دختر ۶ ساله باید مورد تجاوز قرار بگیرد و بعد از آزار و اذیت کشته شود . اما مثل اینکه این مسائل ادامه دارد و معملوم نیست چه زمانی این تجاوز ها و قتل بعد از آن آن هم برای کودکانی ۵-۶ ساله به پایان می رسد. در خبر های امروز نیز با خبر تجاوز به ستایش ۶ ساله این بار در شهر مشهد برخوردیم که مورد آزار  و اذیت قرار گرفته و بعد از قاتل او را کشته است .

پدر ندا علیزاده درحاشیه باسازی قتل دخترش از سرعت عمل پلیس تشکر و قدردانی کرد.

صحنه قتل ندا علیزاده، دختر بچه ۷ ساله ساکن مشهد امروز در محل وقوع قتل بازسازی شد.

داوود علیزاده پدر ندا علیزاده در حاشیه بازسازی صحنه قتل دخترش اظهار داشت: دخترم را برای خرید نان به نانوایی فرستاده بودیم و پس از مدتی دیدیم به خانه بازنگشت و نگرانش شدیم. بلافاصله به جستجوی دخترم مشغول شدیم و در نهایت جسد دخترم را داخل یک کیسه پیدا کردیم که رها شده بود و دستمال کاغذی‌های متعددی نیز داخل کیسه بود که نشانگر این بود که دخترم با دستمال کاغذی خفه شده است.

پدر ندا علیزاده ادامه داد: نیروی انتظامی برای پیداکردن قاتل، خانه به خانه گشت و در نهایت به فاصله ۴۸ ساعت پس از قتل، موفق شدند قاتل را پیدا کنند و بابت این سرعت عمل از نیروی انتظامی و مقامات قضایی تشکر می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه  قاتل دخترش همسایه خود آنها بوده است، ادامه داد: قاتل، در کوچه خودمان، میوه فروشی دارد و همان شبی که دخترم گم شده بود، سراغ دخترم را از وی نیز گرفتیم اما وی گفت که دخترم را ندیده و پس از آن نیز مغازه‌اش را تعطیل کرد و دو روز بعد مغازه را باز کرد که بلافاصله دستگیر شد.

علیزاده ادامه داد: دخترم را پنجشنبه شب به خاک سپردیم و شب بعدش، قاتلش دستگیر شد. براساس اعترافات قاتل، این اتفاق در داخل منزل قاتل رخ داده، قاتل به همه چیز اعتراف کرده و گفته به قصد آزار و اذیت این کار را کرده است. خواسته ما این است که زودتر قاتل را به سزای خود برسانند.

منبع: ایران آنلاین

کلمات کلیدیتجاوز به دختری در مشهد تجاوز به ندا دختر ۶ ساله تکرار تراژدی ستایش این بار در مشهد جزئیات قتل دختر مشهدی عکس قاتل دختر مشهدی عکس های ندا قتل مشهد قاتل دختر خردسال مشهد قاتل دختر مشهدی قاتل دختر مشهدی قاتل دختر مشهدی قاتل دختر مشهدی کیست قتل دختر خردسال قتل دختر خردسال در مشهد قتل دختر مشهدی قتل دختری در مشهد قتل ندا ۷ ساله در مشهد قتل ندا در مشهد مردی که دختر ۷ ساله را کشت مصاحبه با قاتل ندا ۷ ساله در مشهد ناگفته های پدر ندا از قتل دخترش

قتل ندا ۷ ساله در مشهد / ناگفته های پدر ندا از قتل دخترش

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A