کامیابی تنها در این است که بتوانی زندگی را به شیوه خودسپری کنی.
خانه » اخبار روز » قتل ندا دختر ۷ ساله مشهدی / مصاحبه با پدر مقتول

اطلاعیه سایت

قتل ندا دختر ۷ ساله مشهدی / مصاحبه با پدر مقتول

به گزارش جدید 96 ،

قتل ندا دختر ۷ ساله مشهدی / مصاحبه با پدر مقتول

قتل ندا دختر ۷ ساله مشهدی / مصاحبه با پدر مقتول

منبع مطلب

قتل ندا دختر ۷ ساله مشهدی / مصاحبه با پدر مقتول

همگی ماجرای ستایش و آنیتا را به یاد دارند . قتل هایی که به فاصله اندک از یکدیگر رخ دادند و تا مدت ها جامعه را به شوک عجیبی فرو بردند که چرا یک دختر ۶ ساله باید مورد تجاوز قرار بگیرد و بعد از آزار و اذیت کشته شود . اما مثل اینکه این مسائل ادامه دارد و معملوم نیست چه زمانی این تجاوز ها و قتل بعد از آن آن هم برای کودکانی ۵-۶ ساله به پایان می رسد. در خبر های امروز نیز با خبر تجاوز به ستایش ۶ ساله این بار در شهر مشهد برخوردیم که مورد آزار  و اذیت قرار گرفته و بعد از قاتل او را کشته است .

پدر ندا علیزاده به شرح ماجرای تلخ و هولناک نحوه به قتل رسیدن فرزندش پرداخت.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، پدر ندا علیزاده؛ دختر ۷ ساله‌ای که در مشهدمقدس به قتل رسید به شرح ماجرای قتل دخترش پرداخت.

همچنین امروز با حضور مقامات انتظامی و قضایی خراسان رضوی صحنه قتل ندا علیزاده بازسازی شد و قاتل به شرح نحوه به قتل رساندن ندای کوچک ۷ ساله پرداخت و پس از اعترافات قاتل، روند قضایی این پرونده سرعت خواهد گرفت.

پدر ندا علیزاده در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار تسنیم به شرح ماجرای قتل دخترش پرداخت که در ادامه فیلم آن را مشاهده می‌کنید:

منبع: تسنیم

کلمات کلیدیتجاوز به دختری در مشهد تجاوز به ندا دختر ۶ ساله تکرار تراژدی ستایش این بار در مشهد جزئیات قتل دختر مشهدی عکس قاتل دختر مشهدی عکس های ندا قتل مشهد قاتل دختر خردسال مشهد قاتل دختر مشهدی قاتل دختر مشهدی قاتل دختر مشهدی قاتل دختر مشهدی کیست قتل دختر خردسال قتل دختر خردسال در مشهد قتل دختر مشهدی قتل دختری در مشهد قتل ندا ۷ ساله در مشهد قتل ندا دختر ۷ ساله مشهدی قتل ندا در مشهد مردی که دختر ۷ ساله را کشت مصاحبه با پدر مقتول مصاحبه با قاتل ندا ۷ ساله در مشهد ناگفته های پدر ندا از قتل دخترش

قتل ندا دختر ۷ ساله مشهدی / مصاحبه با پدر مقتول

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A