هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن)
خانه » اخبار روز » فیلم ضرب و شتم پلیس سیستان و بلوچستان / بازداشت مامور پلیس

اطلاعیه سایت

فیلم ضرب و شتم پلیس سیستان و بلوچستان / بازداشت مامور پلیس

به گزارش جدید 96 ،

فیلم ضرب و شتم پلیس سیستان و بلوچستان / بازداشت مامور پلیس

فیلم ضرب و شتم پلیس سیستان و بلوچستان / بازداشت مامور پلیس

منبع مطلب

فیلم ضرب و شتم پلیس سیستان و بلوچستان / بازداشت مامور پلیس

دیروز و در فضای مجازی فیلمی منتشر شد که در آن پلیس اقدام به برخورد و کتک زدن فردی شد که بلافاصله به موضوع داغ فضای مجازی تبدیل شد و این فیلم بازتاب های فراوانی به همراه داشت . امروز رئیس ناجا گفت با پلیسی که اقدام به زدن فردی تبعه افغانستان کرده بود برخورد و وی بازداشت شده است.

نیروی انتظامی نسبت به انتشار فیلمی از سیلی زدن مامور پلیس به یکی از اتباع افغانستانی واکنش نشان داد و از معلق شدن مامور متخلف از خدمت خبر داد.

به گزارش تسنیم، به دنبال انتشار فیلمی از سیلی زدن یک مامور پلیس راهور در سیستان و بلوچستان در شبکه‌های اجتماعی، نیروی انتظامی با اشاره به تعلیق این مامور از خدمت، توضیحاتی را در خصوص این اتفاق ارائه داد.

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس سیستان و بلوچستان، این مامور موقتاً از کار تعلیق و به منظور رسیدگی بیشتر، در اختیار بازرسی قرار گرفته است.

در اعلام این مرکز آمده آنچه مسلم است اقدام این مامور غیرقانونی بوده و به هیچ وجه قابل قبول نیست.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس سیستان و بلوچستان در خصوص این ماجرا آورده است: راننده کامیونی که در این فیلم حضور دارد، از اتباع کشور افغانستان است و پس از درخواست پلیس برای ارائه مدارک هویتی، به همراه برگه‌ای مبلغ سی هزارتومان (۳عدداسکناس ده هزارتومنی) به مامور می‌دهد که مامور قصد بردن وی به پاسگاه و تشکیل پرونده درباره این اقدام او را دارد و با اشاره به لباس و درجه اش به وی معترض می‌شود که «به پلیس رشوه میدهی!؟»

در ادامه آمده: متاسفانه در سایه مشاجره زبانی بین دوطرف، این مامور پلیس اقدام به زدن سیلی به وی می‌کند.

به گزارش تسنیم، انتشار فیلم برخورد نامناسب این مامور پلیس با این تبعه افغانستانی در شبکه‌های اجتماعی، واکنش‌های تند بسیاری را به همراه داشت.

منبع: تابناک

کلمات کلیدیبازداشت مامور پلیس بازداشت مامور پلیس در سیستان بلوچستان سیلی زدن مامور پلیس فیلم ضرب و شتم پلیس سیستان و بلوچستان مامور پلیس ماموری که سیلی زد ماموری که سیلی زد بازداشت شد ناجا

فیلم ضرب و شتم پلیس سیستان و بلوچستان / بازداشت مامور پلیس

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A