کارتان را آغاز کنید، توانایی انجامش بدنبال می آید. (کوروش کبیر)
خانه » دانلود » فال و طالع بینی روزانه چهارشنبه ۲۹ آذر ۹۶

اطلاعیه سایت

فال و طالع بینی روزانه چهارشنبه ۲۹ آذر ۹۶

به گزارش جدید 96 ،

فال و طالع بینی روزانه چهارشنبه ۲۹ آذر ۹۶

فال و طالع بینی روزانه چهارشنبه ۲۹ آذر ۹۶

منبع مطلب

فال روزانه متولدین فروردین ماه

فال روزانه متولدین فروردین ماه

 

امروز ذهن تان دچار آشفتگی و نگرانی است. مشکل این جاست که از چیزی می ترسید و نگران آن هستید که اصلا واقعی نیست. انگار به دام اطلاعات نادرست افتاده اید که هیچ پایه و اساسی در واقعیت ندارند. حتی ممکن است دیگران احساسات غلط به شما منتقل کنند، به ویژه درباره ی این که واقعا چه جور آدمی هستید.

 

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

اگر امروز بخواهید که از همه ی پیچیدگی ها سر در بیاورید حتما حال تان خراب خواهد شد. به اندازه ی کافی سرتان شلوغ هست، پس بیخودی برای خودتان کار درست نکنید. مثل این است که یک گره را باز می کنید، اما همین طور مجبورید پشت سر هم گره های بعدی را هم باز کنید. به نفع تان است که بگذارید این جور مسایل همان جایی که هستند دست نخورده باقی بمانند.

 

فال روزانه متولدین خرداد ماه

فال روزانه متولدین خرداد ماه

در ذهن تان ایده های بزرگی دارید که مدتی است دارید آن ها را در فکرتان پرورش می دهید. امروز ممکن است با کس دیگری که او هم چنین افکار بزرگی در سر دارد دعوای تان شود. این آدم قصد دارد که با رفتارش شما را از هدف تان منصرف کند. به شما پیشنهاد می شود که از رویاهای تان دست برندارید. یادتان باشد که این جور موانع فقط بخشی از مسیر طبیعی هستند.

 

فال روزانه متولدین تیر ماه

فال روزانه متولدین تیر ماه

تا همین چندی پیش بسیار احساساتی شده بودید، اما امروز انرژی های جدیدی به شما رسیده که مسیرتان را به کل عوض خواهد کرد. برای این که نسبت به وضعیت فعلی تان دیدگاه بهتری کسب کنید، بد نیست کمی خودتان را رها کنید. چیزی دارد با قدرت شما را به سمت جلو هل می دهد و به شما می گوید که افسار کار را به دست دیگری بسپارید.

 

فال روزانه متولدین مرداد ماه

فال روزانه متولدین مرداد ماه

آدم ها و موقعیت هایی که روی آن ها حساب کرده بودید ممکن است نتیجه ی معکوس نشان دهند. اگر صندلی ای که روی آن نشسته اید ناگهان از زیر شما کشیده شد تعجب نکنید. حواس تان باشد که حسابی زیر پای تان را محکم کنید، چون ممکن است ضربه ی شدید به شما وارد شود. با همه ی سختی ها شما می توانید از پس این موقعیت بحرانی بربیایید.

 

فال روزانه متولدین شهریور ماه

فال روزانه متولدین شهریور ماه

به شدت احساس اعتماد به نفس می کنید و هوای قدرت در سر دارید. اما امروز ممکن است از سوی کسی مورد تهدید قرار بگیرید. به نظر می رسد که این آدم با شما مخالف است و به شدت ضد شما وارد عمل شده است. به همین خاطر شاید احساس کنید که نمی توانید با او کنار بیایید، چون فاصله زیادی با او دارید.

 

فال روزانه متولدین مهر ماه

فال روزانه متولدین مهر ماه

شاید فکر کنید که حقیقت همه چیز را در دنیای بیرونی می دانید. یادتان باشد که هیچ چیزی را با دیدن صورت ظاهر به سادگی نپذیرید. باید همه ی جزییات را به دقت زیر نظر بگیرید. برای دانستن حقیقت به گفته های دیگران تکیه نکنید، یعنی خودتان دست به کار شوید و ببینید که قضیه از چه قرار است. اطمینان حاصل کنید که دیگران مانع شما در دیدن حقیقت نمی شوند.

 

فال روزانه متولدین آبان ماه

فال روزانه متولدین آبان ماه

سعی نکنید دیگران را تحت کنترل بگیرید، این کار فقط باعث دردسر می شود. بهتر است دیگران را راحت بگذارید و اجازه دهید همان طوری زندگی کنند که خودشان می خواهند. انگار برای خودتان طرحی ریخته اید و فکر می کنید که حتما باید طور خاصی باشید، اما بدانید که با این کار فقط خودتان را به سمت نا امیدی می کشانید و دیگران را هم عصبانی می کنید.

 

فال روزانه متولدین آذر ماه

فال روزانه متولدین آذر ماه

بهتر است یک منبع اطلاعاتی جدید برای خودتان پیدا کنید. شاید به این طریق بتوانید از اطلاعاتی که عموم مردم به آن ها دسترسی ندارند باخبر شوید. با دانستن چیزهای جدید احساس قدرت خواهید کرد. همین که دارید منابع اطلاعاتی مختلف را بررسی می کنید، حواس تان باشد که صداقت آن ها را هم زیر نظر بگیرید، چون بعضی ها به شدت غیر قابل استناد هستند.

 

فال روزانه متولدین دی ماه

فال روزانه متولدین دی ماه

قلب مهربانی دارید و امروز دیگران را از مهربانی های تان مشعوف خواهید کرد. باید سعی کنید با کسانی که به سراغ تان می آیند ارتباط عمیقی برقرار کنید. شاید دوست داشته باشید دیگران را از کمک های مالی خود بهره مند کنید، اما انگار پول چندان زیادی ندارید. می توانید یک مبلغی تعیین کنید و آن را سالیانه در امور خیریه خرج کنید، شاید این طوری بتوانید پول بیشتری جمع کنید.

 

فال روزانه متولدین بهمن ماه

فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز ممکن است با رفتارهایی باعث درگیری شوید و بعدش هم نتوانید اوضاع را آرام کنید. به شدت احساس فشار می کنید و انگار هیچ کس حاضر نیست از موضع اش کوتاه بیاید. مشکل این جاست که دیگران دارند بعضی چیزها را اشتباه متوجه می شوند. به جای این که به آشفتگی ها دامن بزنید، بهتر است به همکاران تان آگاهی دهید.

 

فال روزانه متولدین اسفند ماه

فال روزانه متولدین اسفند ماه

امروز به سختی می توانید با اطرافیان تان کنار بیایید. انگار دیگران هم به اندازه ی خود شما سرسخت شده اند. فکر نکنید که در این مسیر یا باید پیروز شوید یا این که اگر نشد حتما همه چیز را از دست خواهید داد. شاید بهتر باشد بعضی از امتیازات را به طرف مقابل تان بدهید تا کار خودتان راحت تر پیش رود.

فال روزانه | فال امروز | فال روز تولد – نمناک

namnak.com/t101-فال-روزانه

فال و یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی … برای آگاه شدن از وقایع مهم پیش روی خودتان در روز یکشنبه ۲۶ آذر ۹۶ فال روزانه سایت نمناک را که متناسب با ماه تولدتان می باشد بخوانید. … فال روز چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶٫

فال روزانه – آکاایران

www.akairan.com/talebini/fale-roozaneh/

سایت طالع بینیبخش فال روزانه، فال تولد، فال امروز،فال روزانه حافظ · فال روزانه,فال,فال تصویری. فال روزانه – فال امروز شما سه شنبه ۲۸ آذر ۹۶٫ فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ. فال روزانه,فال,فال تصویری. فال روزانه متولدین فروردین: ممکن است شخصی از اطرافیان شما شخصیت واقعی خود را نشان ندهد یا حداقل این طور به نظر …

‏فال روزانه بر اساس تاریخ تولد · ‏عشق · ‏فال قران آکا · ‏فال عطسه

فال روزانه سه شنبه ۲۸ آذر ۹۶ فال روز تولد امروز ۲۸ آذر ماه ۱۳۹۶ …

namakstan.net › مطالب و عکس های جالب

فال روزانه سه شنبه ۲۸ آذر ۹۶ فال روز تولد امروز ۲۸ آذر ۱۳۹۶ فال روزانه ماه های سال نمکستان » در این مطلب فال روزانه ماه های مختلف سال و فال روز pmc.

فال روزانه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ طالع بینی امروز سه شنبه ۲۸ آذر ماه ۹۶ – …

mepatogh.ir › سرگرمی › فال

فال روزانه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ طالع بینی امروز سه شنبه ۲۸ آذر ماه ۹۶ می پاتوق : فال روزانه روز تولد برای متولدین تمام ماه های سال ، در ادامه فال خود را مطالعه نمایی.

فال روزانه – بیتوته

www.beytoote.com/daily-horoscope/

ماه تولد. فال روزانه – سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶٫ قوچ. فال روز متولدین فروردین: شما از خوشحالی روی پای خود بند نیستید و می‌خواهید کارهای عجیب و غریب انجام دهید. اما این اصلا اهمیتی ندارد!! شما با کارهای ناتمام زیادی روبرو شده اید و قادر نیستید از آنها فرار کنید. کاری نکنید که ناامیدی بهتان غلبه کند. این را هم بدانید که از کوره در رفتن نه …

طالع بینی ماهانه آذر ۹۶ • فال این ماه جدید • مجله تصویر زندگی

https://www.tasvirezendegi.com › سرگرمی › فال و طالع بینی

فال و طالع بینی ماهانه • طالع بینی ماهانه مجله موفقیت • در این بخش طالع بینی ماهانه هر فرد را، با توجه به ماه تولد ، آورده ایم. در ادامه با ما … اگر شما هم دوست دارید که از فال ماه آذر ۹۶ خود آگاه شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید. … خودتان را دوست داشته باشید زیرا امروز روز تازه ایست و اتفاقات بهتری را می توانید برای خودتان رقم بزنید. با این …

فال روزانه ۲۱ آذر ۱۳۹۶ • طالع بینی امروز سه شنبه ۲۱ آذر ۹۶ • …

https://www.tasvirezendegi.com › سرگرمی › فال و طالع بینی

۷ روز پیش – فال روزانه روز تولد برای متولدین هر ماه از سال را در مجله تصویر زندگی ببینید. فال روزانه خود را بخوانید. فال, فال روز , فال روزانه, طالع بینی ,فال روز تولد.

فال هفته | فال هفتگی | فال این هفته – تاروت رنگی

www.taroot-rangi.com/fale-hafte.php

فال هفته, فال هفتگی, فال این هفته, طالع بینی هفتگی, فال رنگی رنگی, فال روزانه, فال هفته آینده, فال هفته بعد, فال هفته رنگی رنگی, فال هفته شما. … آذر. در این هفته، بیش از هر نشانه ی دیگری، شما آینده نگر هستید. حیرت زده خواهید شد که در اطرافتان چه اتفاقاتی خواهد افتاد. اما به مراتب تصمیمات هوشمندانه ای برای تغییرات آینده به …

فال ماهانه آذر ۹۶ | پرشین فال

www.persianfal.com/fal-mah.html

فال ماهانه شما با توجه به تاریخ تولدتان – فال این ماه – آذر ۹۶***پرشین فال جامع ترین سایت فال و طالع بینی پارسی زبان.فال روزانه,فال تاروت,فال حافظ,فال پاسور,طالع بینی هندی,چینی,مصری,فال انبیا,تعبیر خواب,بیوریتم و ….

فـال روزانـه – Daily Omen – برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/20915/فـال-روزانـه-daily-omen

۰۰:۴۱ – ۱۳۹۶/۰۸/۲۹٫ ارسال پاسخ. ۰٫ ۰٫ باسلام لطفا فال روزتولد ٢٥اسفند ٩٥ رو برام ارسال کنید. پاسخ ها. مدیر پایگاه سلام و روزتون بخیر فال روز چهارشنبه ۲۵ اسفند ۹۶: … فال روز ۳ آذر ۹۶: http://www.bartarinha.ir/fa/news/635696/%D9%81%D8%A7%D9%84-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D8%A7%D9%86%D9%87-13960903.

فال روزانه – مجله فارسی پرمگ

permag.ir › همه مطالب

۱۳۹۶/۰۹/۲۵ فال روزانه ۰ ۳۸۶٫ فال امروز دوشنبه ۲۷ آذر ۹۶ | فال روزانه. فال امروز شنبه ۲۵ آذر ۹۶ | فال روزانه فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران امروز وسایل الکترونیک و تکنولوژی باعث گیجی و سردرگمی شما می شوند. شما بیشتر دوست دارید از وسایل قدیمی … ادامه نوشته ».

فال روزانه | فال روز، فال امروز، Daily Horoscope – سیمرغ

seemorgh.com › سرگرمی › فال

فال روزانه سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶٫ فال روزانه شما، فال روز بر اساس ماه تولد شما تهیه شده است فال روز سه شنبه ۲۸ آذر – ۱۹ دسامبر برای امروز شما فال روزانه متولدین فروردین ماه فال روزانه متولدین فروردین ماه شما از خوشحالی روی پای خود بند نیستید و می‌خواهید کارهای عجیب و غریب انجام دهید. اما این… برای دیدن فال روزانه خود کلیک کنید.

فال هفته PMC از شنبه ۲۵ آذر تا جمعه ۱ دی – پورتال رنگی

https://www.portal-rangi.com › سرگرمی › فال

۴ روز پیش – فال هفته PMC جدید برای متولدین تیر: شخصی با قصد و منظور خبری را به شما می رساند، زرنگ باشید از این گوش بگیرید و از آن گوش بیرون کنید. دور از هیاهوی جاری قدری انرژی و توان برای روز های آینده ذخیره کنید. دوری عزیزی موجب دلواپسی تان شده بهتر است همانطور که تا حالا صبر پیشه کرده اید همین روند را ادامه بدهید …

فال روزانه – ۲۷ آذر ۱۳۹۶ – پورتال رنگی

https://www.portal-rangi.com › سرگرمی › فال

۱۲ ساعت پیش – فال روزانه ۲۷ آذر ۱۳۹۶. •◊•◊• فال روزانه فروردین •◊•◊•. باید به خانواده و دوستانت وقت بیشتری بدهی و بیشتر به آنها توجه کنی. به حرف‌های آنان به دقت گوش بده و تا جایی که می‌توانی به آنها کمک کن. امر خیری برای خانواده‌ای نزدیک در پیش است که به زودی خبرش به تو می‌رسد و از این بابت خوشحال خواهی شد. حتما به طور منظم …

فال و طالع بینی – ناز وب

www.nazweb.ir/news_cats_4.html

فال و طالع بینی روز یکشنبه ۷ خرداد ۹۶ · فال روز شنبه ۶ خرداد ۹۶ · فال روز جمعه ۵ خرداد ۹۶ · فال روز پنجشنبه ۴ خرداد ۹۶ · فال روز چهارشنبه ۳ خرداد ۹۶ · فال روز سه شنبه ۲ خرداد ۹۶ · فال روز دوشنبه ۱ خرداد ۹۶ · فال روز شنبه ۳۰ اردیبهشت ۹۶ · فال روز جمعه ۲۹ اردیبهشت ۹۶ · فال روز پنج شنبه ۲۸ اردیبهشت ۹۶ · فال روز ۴ شنبه ۲۷ اردیبهشت …

فال روزانه ۲۷ آذر ۹۶ – دوشنبه | وهاران

www.vaharan.ir › فال و طالع بینی

خانه / فال و طالع بینی / فال روزانه ۲۷ آذر ۹۶ – دوشنبه … فال روزانه وهاران. به نظر می رسد دیگران با هر چیز کوچکی عصبانی می شوند، به ویژه وقتی حرف مسائل مادی در میان باشد. به احتمال زیاد این مسائل هیچ ربطی ندارد و آنها فقط چون شما دم … خوش بینی و خوش اخلاقی که امروز دارید باعث می شود در کنار عشقتان نیز احساس راحتی داشته باشید.

فال روزانه – فال تولد امروز – Daily Omen – آلامتو

www.alamto.com › انواع فال

فال روزانه,سایت فال روزانه,فال امروز,فال برای امروز,طالع بینی روزانه,فال فردا,فال‌روزانه,فال روزانه آلامتو, daily omen,fale emrooz,faal rooz,fale rozaneh. … اگر دوست دارید از وقایع فردای خود مطلع شوید طالع بینی خودتان بر اساس سال ، ماه و روز تولدتان را ببینید. فال روزانه یکی از روشهای … فال روزانه ۲۸ آذر امروز شما چگونه خواهد گذشت ؟

فال روز – ایران ناز

www.irannaz.com/news_cats_31.html

فال روزانه سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ · فال روز سه شنبه ۷ آذر · فال روز یکشنبه ۵ آذر ماه · فال روز شنبه ۴ آذر ماه ۹۶ · فال روز پنجشنبه ۲ آذر ماه · فال روز سه شنبه ۳۰ آبان ماه · فال روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه · فال روز یکشنبه ۲۸ آبان ماه · فال روز پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶ · فال و طالع بینی روز چهارشنبه ۲۴ آبان ۹۶ · فال روز سه شنبه ۲۳ آبان · فال و طالع بینی …

فال روز پنجشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۶ – امروز ایران

emrooziran.com › سرگرمی › فال و طالع بینی

۱۰ مهر ۱۳۹۶ – دوست عزیزی که ۹ آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! امسال برای شما سال عشق و عاشقی خواهد بود، هر چند که در چند ماه آینده جزئیات رابطه تان به طور کامل مشخص نخواهد بود. اگر به جای اصرار و پافشاری برای رابطه عاطفیتان به خود و طرف مقابلتان فرصت کافی بدهید پاداش قابل توجهی دریافت خواهید کرد. شاید درست زمانی که …

فال روزانه – نیک صالحی

www.niksalehi.com/فال-روزانه

۱۹ آبان ۱۳۹۵ – فال روزانه بر اساس ماه تولد شما ، پیشنهادهایی مربوط به امروز را به شما گوشزد می کند شما می توانید بر حسب ماه تولد خود فال روزانه خود را مشاهده کنید .

میهن فال | مجله پزشکی و سرگرمی و آشپزی مخصوص خانواده ایرانی

www.mihanfal.com/

پزشکی,سرگرمی,آشپزی,مدل لباس,مدل آرایش,بازداری,کودک,دستور پخت, مدل پیرهن,اس ام اس ,مدل لباس زنانه,آموزش آرایشگری , آرایش صورت.

فال روزانه چهارشنبه ۲۶ مهر ماه ۹۶ | این فال به صورت منظم و …

www.ghatreh.com/news/nn39739757/فال-روزانه-چهارشنبه-مهر-ماه

۲۵ مهر ۱۳۹۶ – این فال به صورت منظم و روزانه و بر اساس ماه تولد اشخاص بروزرسانی می شود بنابراین شما می توانید با مراجعه به این. … استخدام قوه قضاییه (شروع استخدام جدید از ۲۹ مهر ماه) · آغاز تحویل پژو ۲۰۰۸ به خریداران موعد مهر ماه … فال روزانه چهارشنبه ۲۶ مهر ماه ۱۳۹۶ فـال روزانـه طالع بینی امروز شما چیست؟ فال روزانه شما، فال روز بر …

فال روز چهارشنبه ۲۶ مهر ۹۶ – بانوی سبز

www.banooyesabz.com/اخبار/روزنامه…امروز/…/۲۱۶۳-روزنامه-های-سه-شنبه-۲۵-مهر-۹۶٫h…

۳۰ مهر ۱۳۹۶ – فال روز چهارشنبه ۲۶ مهر ۹۶٫ بازدید ۳۷ بار آخرین ویرایش در یکشنبه, ۳۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۸٫ منتشرشده در فال و طالع بینی. برچسب‌ها. فال روزانه · فال و طالع بینی · طالع بینی … فال روز دوشنبه ۱۳ آذر ۹۶ · فال روز یکشنبه ۱۲ آذر ۹۶٫ محتوای بیشتر در این بخش: « فال روز دوشنبه ۲۴ مهر ۹۶ فال روز شنبه ۲۹ مهر ۹۶ » …

فال روزانه چهارشنبه ۲۹ شهریور ماه ۹۶ – دوستان | خبرپو

khabarpu.com › انواع فال

۲۸ شهریور ۱۳۹۶ – این فال به صورت منظم و روزانه و بر اساس ماه تولد اشخاص بروزرسانی می شود بنابراین شما می توانید با مراجعه به این صفحه از فال روزانه خود اگاه شوید… فال روزانه چهارشنبه ۲۹ شهریور ماه ۱۳۹۶. www.dustaan.com فال روزانه چهارشنبه ۲۹ شهریور ماه ۹۶٫ فـال روزانـه – طالع بینی امروز شما چیست؟

طالع بینی و فال چهارشنبه ۲۲ آذر + فال حافظ و تعبیر فال …

eghtesadoma.com/fa/…/طالع-بینی-و-فال-جمعه-۳-آذر-فال-حافظ-و-تعبیر-فال-حافظ

۷ روز پیش – فال روزانه متولدین فروردین: اتصال پیچیده ونوس- کارن امروز در نشان شما دیده می‌شود، و بیانگر این است که هنوز فرصت این نیست که از احساسات شدید خود که برای رهایی و آسودگی شما می‌آیند دست بکشید. شما می‌توانید با یک برخورد بچگانه با موقعیت‌های دشواری که برای بزرگترها بوجود می‌آید قضیه را فیصله دهید و این …

فال امروز چهارشنبه ۱ آذر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ | کِلکِ دانش

www.kelkedanesh.com › سرگرمی › فال و طالع بینی

فال امروز چهارشنبه ۱ آذر ۹۶ | فال روزانه + فال حافظ. By کِلکِ دانش. تاریخ انتشار: چهارشنبه، ۱ آذر، ۱۳۹۶ سرگرمی ، فال و طالع بینی. + A -. چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است. دوست عزیزی که ۱ آذر به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما شخصی با اعتماد به نفس، خلاق، منظم، سخاوتمند و مثبت اندیش هستید. شما در سالی که پیش رو دارید …

برترین ها (bartarinha.ir) | خبر فارسی

https://khabarfarsi.com/w/bartarinha.ir

عکس روز نشنال جئوگرافیک؛ خانه قایقی. ۲ دقیقه پیش. وبسایت کارناوال – زینب شیرازی: در تصویر پیش رو، مادر و فرزندی را می بینید که در خانه قایقی خود روزگار می گذرانند .

فال روز شنبه ۲۶ آذر ۱۳۹۰ – تکناز

www.taknaz.net/news_detail_24713.html

۲۶ آذر ۱۳۹۰ – انواع فال و طالع بینی. بیشتر بخوانید · طالع بینی سال ۹۶ (سال خروس) · طالع بینی متولدین دی ماه ۹۵ · طالع بینی همسران آقایان شاغل · طالع بینی ماه آبان ۹۵ · آموزش فال ازدواج با پاسور · طالع بینی جالب مهر ماه ۱۳۹۵ · طالع بینی جالب برای متولدین شهریور ماه (۹۵) …

سوال مطرح شده : فــال و طالع بینی ، فال حافظ – شــبــاهــنــگ – …

shabahang.epage.ir/…/module.faq_Lang.fa_Page._ReplyId.51_Start.0_Action.SubCat…

۲۲ فروردین ۱۳۸۹ – من متولد ماه دی هستم عالی بود هم توضیح شما هم توضیحاتی که اینجا دیدم عالی بودم: طالع-بینی-و-خصوصیات-زن-دی-ماه/ … تاریخ درج : چهارشنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۴ ۲۰:۲۸ …. که فرد به دنیا اومده شروع به شمارش میکنیم که در اینجا ماه مهر بود پس می شماریم مهر ، آبان ، آذر و دی پس دی میشود پس روز ۲۶ مهر سال ۱۳۶۷ ماه در برج دی بوده .

موسیقی ما | سایت خبری – تحلیلی موسیقی ایران

www.musicema.com/

موسیقی ما – مراسم رونمایی از آلبوم «در رفتن از خستگی» جدیدترین اثر گروه «ماکیچی» روز چهارشنبه ۲۲ آذر برگزار می‌شود. شهرکتاب … به گزارش «موسیقی ما»، کسرا عزیزا پس از انتشار قطعاتی چون: «بابا» و «شهر کوچک» و «میرم که برگردم» نخستین کنسرت خود را در تاریخ ۲۹ آذر در برج آزادی روی صحنه خواهد برد. کسری عزیزا که …


گرداوری :جدید ۹۶
منبع:www.otaghesabz.blog.ir

فال و طالع بینی روزانه چهارشنبه ۲۹ آذر ۹۶

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A