به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.
خانه » دانلود » فال و طالع بینی روزانه دوشنبه ۱۱ دی ۹۶

اطلاعیه سایت

فال و طالع بینی روزانه دوشنبه ۱۱ دی ۹۶

به گزارش جدید 96 ،

فال و طالع بینی روزانه دوشنبه ۱۱ دی ۹۶

فال و طالع بینی روزانه دوشنبه ۱۱ دی ۹۶

منبع مطلب

فال روز دوشنبه ۱۱ دی ۱۳۹۶ – fal ruzane do shanbe 11 dey 96

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین فروردین ماه

امروز احساس می کنید همه چیز به طور ناگهانی بسیار خوب برای شما روی می دهند و گویا قطعه گم شده پازل خود را امروز می یابید. شاید این مساله نامحسوس باشد و آن را ظاهرا نبینید اما وجود دارد و شما از آن بهره خواهید گرفت. همه انرژی های امروز شما را به سمت موفقیت بیشتر می کشانند. ایده ها و نظرات خود را به همگان اعلام کنید تا کسانی که با آن موافق هستند به شما ملحق شوند. امروز شهامت این را دارید تا به مسایل جدید و کاملا متفاوت فکر کنید. روابط عاطفی به آن آسانی که تصور می کنید پیش نمی روند اما ناامید نشوید. با هوش بالایی که دارید می توانید همه مشکلات را به خوبی حل و فصل کنید.

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

برخی از مسایل به نظرتان خیلی غیرواقعی هستند. به حرف های دیگران و غیبت های آنها خیلی بها ندهید. امروز باید با فردی تماس بگیرید و پس معطل نکنید و همین الان گوشی را بردارید و شماره او را بگیرید. بهترین زمان برای بیان کردن رویاها و ایده های خود برای آینده امروز است. همیشه صادق باشید و از اینکه احساسات خود را بیان می کنید، خجالت نکشید. امروز مدام در این فکر هستید که آیا فرد دلخواهتان شما را دوست دارد یا ندارد. اینها افکاری هستند که همه ذهن شما را درگیر کرده اند. اما امروز برای صحبت کردن با او یا قرار گذاشتن زمان مناسبی نیست. اگر کمی صبر داشته باشید با سوپرایز بزرگی روبه رو خواهید شد.

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین خرداد ماه

امروز از صحبت با دیگران لذت می برید و از اینکه در اجتماع هستید احساس بسیار خوبی خواهید داشت. بودن در جلسه، همایش یا یک اجتماع بزرگ باعث می شود تا برای خودتان خیالپردازی کنید و خود را در صدر توجه ها آن بالا روی صحنه تصور کنید که همه در حال گوش دادن به سخنرانی هایتان هستند. اگر واقعیت غیر از این را برایتان رقم زد خیلی ناراحت نشوید. اما ایرادی ندارد خیالپردازی کنید و از آن لذت ببرید. این مساله به دیگران آسیبی نمی رساند. بهترین زمان برای حرف زدن با نامزدتان امروز است. این مکالمه شاید همه قول و قرارهای گذشته ای که داده بودید و عمل نکرده بودید را برایتان زنده کند اما همچنین مسایل بسیار خوبی برایتان یادآوری خواهد شد که فراموش کرده بودید.

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین تیر ماه

امروز مسایل گیج کننده ای برای شما پیش می آید که نمی توانید به راحتی آنها را مدیریت کنید. هیچ چیز گویا سر جای خود نیست. نمی توانید درست تصمیم گیری کنید و همه مسایل در هاله ای از ابهام قرار دارند. بهتر است خیلی به این مسایل فکر نکنید و بعدازظهر با دوستان قرار بگذارید و بیرون بروید و تفریح کنید. تصمیمات مهم زندگی را به روز دیگری موکول کنید. شاید خیلی شجاع و پرجرات باشید و اجازه ندهید کسی به شما بی احترامی کند. اما امروز اینها اهمیتی ندارند. شما امروز می توانید نظر فرد دلخواه خود را جلب کنید اما این دلهره را دارید که آیا این تصمیم درست یا خیر! هر چه پیش آید خوش آید. خیلی سخت  نگیرید و از زندگی لذت ببرید.

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین مرداد ماه

ستاره فیلمنامه خود باشید و با بازی نقش اصلی به خود افتخار کنید. امروز با توجه به حالت های مختلف روحی که دارید، شخصیت های متفاوتی نیز از خود نشان خواهید داد. لبخند زیبایی دارید و بهتر است آن را با اطرافیان به اشتراک بگذارید. اجازه دهید تا همه از روحیات خوب شما لذت ببرند. برای رفتن به هیچ کجا امروز عجله نکنید. از اینکه در میان جمع دوستان و همکاران هستید به خود افتخار کنید و از لحظه هایتان لذت ببرید. امروز احساس می کنید در رابطه عاطفی خود دچار اشتباه شده اید. اما همه آدم هابا یکدیگر فرق دارند و اگر با هم اختلاف نظر دارید به این مفهوم نیست که راه را اشتباه آمده اید. اتفاقا همین مسایل می تواند رابطه شما را صیمیمی تر و محکم تر از قبل کند.

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین شهریور ماه

از کارهای روزانه خود دست بردارید و کمی متفاوت به زندگی و رویدادهای زندگی نگاه کنید. امروز دنیا به کام شما است. از ثانیه به ثانیه آن استفاده کنید. بدانید امروز هر تصمیمی بگیرید کاملا درست خواهد بود. امروز به هیچ عنوان اجازه ندهید احساسات منفی بر شما غلبه کنند. درد و ناراحتی امروز هیچ مفهومی ندارد. رویاهای خود را تا حد امکان به واقعیت تبدیل کنید و از آنها لذت ببرید. اگر قرار است امشب بیرون بروید و فرد جدیدی را ملاقات کنید، خیلی به جزئیات مسایل اهمیت ندهید. هر دو شما خیلی از این ملاقات مطمئن نیستید و هر دقیقه نظرتان تغییر می کند. انتظار نداشته باشید اتفاق خاصی روی دهد. اما شاید با صداقت و رو بودن بتوانید این رابطه سطحی را عمیق کنید.

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh

فال روزانه متولدین مهر ماه

امروز همه چیز بر وفق مراد شما پیش می روند. امروز با همه وجود راحتی و رضایت را لمس خواهید کرد. احساسات لطیفتان نیز شما را به سمت یک عاشقانه زیبا می کشانند. البته شاید بیش از اینکه در دنیای واقعی باشید، در خیال و تخیل سیر و سفر کنید. اگر دنیای واقعی درست برعکس خیالاتتان بود خیلی دلگیر نشوید. به گالری های هنری بروید و روح لطیف خود را با دیدن آثار هنری آرام کنید. در چند وقت اخیر در رابطه عاشقانه خود دچار نوعی سردرگمی شده اید. نمی دانید این رابطه به کجا می خواهد برسد. اما به دل خود اعتماد کنید.
همچنین ببینید : گرفتن فال عطسه

فال روزانه ماه آبان

فال روزانه متولدین آبان ماه

امروز نخواهید که پاسخ همه چیز را بیابید زیرا بیش از همیشه دچار ناامیدی خواهید شد. هرچه کمتر تلاش کنید تا به دیگران فشار بیاورید، متوجه می شوید همه چیز چقدر خوب و به نفع شما پیش می رود. امروز روزی نیست که بخواهید برای همه مشکلات خود راهکار بیابید، باید از همه لحظه های خود لذت ببرید و در مورد مسایل موردعلاقه خود مسایل جدید بیاموزید. چرا دوست دارید در مورد همه چیز و همه افراد با خوش بینی نگاه کنید؟ همه آدم ها همیشه به آن خوبی که شما تصور می کنید نیستند. این مساله در مورد فرد موردعلاقه شما نیز صدق می کند. نباید به همه به طور کامل اعتماد داشته باشید. همیشه راهی برای امنیت بیشتر خود نیز بگذارید.

فال روزانه ماه آذر

فال روزانه متولدین آذر ماه

اجازه دهید حس های کودکانه شما رو بیایند و با رویاپردازی های زیبا و شیرین، مسیر شادی را در زندگی خود انتخاب کنید. از مکالمات مهربانانه و دوست داشتنی لذت ببرید. می توانید با دوستان خود همکلام شوید و در کنار آنها از انرژی های مثبت استفاده کنید. امروز برای ایجاد تغییر کلی در چهره خود – همچون تغییر دادن مدل موها – زمان مناسبی است. امروز چشمان تیزبینی دارید و زیبایی ها را خیلی خوب شکار می کنید. امروز از دید دیگران کاملا قابل اعتماد خواهید بود. باید به همه لحظه های کنونی ایمان و اعتماد داشته باشید تا به نقطه موردنظر خود برسید.

فال روزانه ماه دی

فال روزانه متولدین دی ماه

امروز باید از رویاپردازی و ارتباط با دیگران لذت ببرید نه اینکه مدام در حال نظر دادن و پاسخ دادن به سوالات دیگران باشید. سعی کنید هرکاری انجام می دهید در جهت سرگرمی و تفریح باشد. بیرون بروید و از هوای تازه لذت ببرید. بودن در میان جمع به شما کمک می کند تا لحظه های بسیاری شادی را تجربه کنید. امروز نمی توانید اشتباه کنید و فقط باید از همه لحظه های روز خود استفاده کنید. رابطه عاشقانه شما به بهترین شکل پیش خواهد رفت. امروز شاید تهدیدات بسیاری در مسیر زندگی شما قرار داشته باشند. اما به هیچ کدام اهمیت ندهید. فقط از بودن در کنار عشق خود لذت ببرید و باقی مسایل را به دست فراموشی بسپارید.
همچنین ببینید : گرفتن فال حافظ با معنی

فال روزانه ماه بهمن

فال روزانه متولدین بهمن ماه

امروز نمی توانید پاسخ منطقی برای احساسات خود بیابید. مشکلات احساسی باعث می شود تصور کنید در برهوتی از ندانسته ها گرفتار هستید و نمی دانید راه درست چیست و به کدام مسیر باید بروید. شاید لازم باشد اداره امور امروز رابه فرد دیگری بسپارید تا شما را در مسیر درست هدایت کند.  ثبات پیش از اقدام برای هرکاری بسیار لازم است. اگر امروز فرصت حرف زدن با فرد دلخواه خود را داشتید، شاید بتوانید در مورد ترس ها، نگرانی ها و حرف های دلش بیشتر بدانید. همچنین میتوانید امیدها و آرزوهای او را نیز کشف کنید و ببینید چه مسایلی باعث خوشحالی او می شوند. با هم حرف بزنید و سعی در خوشحال نگه داشتن یکدیگر داشته باشید.

فال روزانه ماه اسفند

فال روزانه متولدین اسفند ماه

امروز با همه مسایل و حرف ها دچار مشکل هستید و تضادی در آنها می یابید. احساس می کنید مردم در یک روش غیر کامل بدون اطلاعات لازم رفتار و عمل می کنند و حرف ها را آن طور که هست بیان نمی کنند. تلاش کنید تا همه چیز را به هارمونی لازم برسانید. برخی از مسایل با جملات و حرف های درست و منطقی قابل حل هستند. همیشه با احترام و صبوری با دیگران رفتار کنید. از نظر احساسی عقل یک چیز می گوید و احساس چیز دیگری. نمی توانید بین عقل و احساس خود تعادل برقرار کنید. بهتر است امروز کمی به خود فرصت دهید تا درست فکر کنید و تصمیم گیری های اصلی را نیز به زمان دیگری موکول کنید.

فال روزانه دوشنبه ۱۱  دی فال روز تولد امروز ۱۱ دی ماه ۱۳۹۶

namakstan

فال روزانه دوشنبه ۱۱ دی ۹۶ فال روز تولد امروز ۱۱ دی ماه ۱۳۹۶ – …

namakstan.net › مطالب و عکس های جالب

فال روزانه دوشنبه ۱۱ دی ۹۶ فال روز تولد امروز ۱۱ دی ۱۳۹۶ فال روزانه ماه های سال نمکستان » در این مطلب فال روزانه ماه های مختلف سال و فال روز pmc. … چرا دوست دارید در مورد همه چیز و همه افراد با خوش بینی نگاه کنید؟ همه آدم ها همیشه به آن خوبی که شما تصور می کنید نیستند. این مساله در مورد فرد موردعلاقه شما نیز صدق می کند. نباید به همه به طور …

فال امروز شما یکشنبه ۱۰ دی ۹۶،فال روزانه بر اساس تاریخ …

www.akairan.com/talebini/fale-roozaneh/falroozaneh.html

سایت طالع بینیبخش فال روزانه، فال تولد، فال امروز، فال روزانه حافظ ، فال روز آکاایران. در این مقاله از سایت … بیشتری را مشاهده نمایید. شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله فال امروز شما یکشنبه ۱۰ دی ۹۶،فال روزانه بر اساس تاریخ تولد شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید.

فال روزانه ۱۱ دی ۱۳۹۶ طالع بینی امروز دوشنبه ۱۱ دی ماه ۹۶ – …

mepatogh.ir › سرگرمی › فال

فال روزانه ۱۱ دی ۱۳۹۶ طالع بینی امروز دوشنبه ۱۱ دی ماه ۹۶ می پاتوق : فال روزانه روز تولد برای متولدین تمام ماه های سال ، در ادامه فال خود را مطالعه نمایید •◊•◊• فال روزانه فروردین •◊•◊• امروز روابط دوستانه شما صمیمی‌تر می‌شود، برای اینکه خورشید هشتمین خانه تان که خانه دوستی و صمیمیت است را ملاقات می‌کند. شما دوست دارید.

فال روزانه | فال امروز | فال روز تولد – نمناک

namnak.com/t101-فال-روزانه

فال و یا طالع بینی از قدیمی ترین علوم میباشد که بمانند علوم ریاضی و فیزیک و شیمی و یا گیاه شناسی نمی باشد و بر اساس منطق و مشاهده و یا حس تایید و یا رد نمی شود. باید بدانید که … برای آگاهی از اتفاقات جالب پیش روی خودتان در روز یکشنبه ۱۰ دی ۹۶ فال روزانه سایت نمناک را که متناسب با ماه تولد شما می باشد بخوانید. فال روزانه …

فال روزانه ۱۰ دی ۹۶ – یکشنبه | وهاران

www.vaharan.ir › فال و طالع بینی

فال روزانه وهاران. همه چیز همانگونه که در ظاهر به نظر می آید نیست. بهتر است امروز عینک خوش بینی را از چشمانتان بردارید. ممکن است اطرافیانتان کارهایی بکنند یا حرف هایی بزنند که ذهنیتی که راجع به آنها داشته اید را بر هم بزند و شناختی جدید نسبت به آنها در شما ایجاد کند. حتی ممکن است حقیقتی ناخوشایند در مورد یکی از نزدیکانتان …

فال روزانه ۱۰ دی ۱۳۹۶ • طالع بینی امروز یکشنبه ۱۰ دی ۹۶ • …

https://www.tasvirezendegi.com › سرگرمی › فال و طالع بینی

فال روزانه روز تولد برای متولدین هر ماه از سال را در مجله تصویر زندگی ببینید. فال روزانه خود را بخوانید. فال, فال روز , فال روزانه, طالع بینی ,فال روز تولد.

فال ماهانه دی ۹۶ • طالع بینی این ماه جدید • مجله تصویر زندگی

https://www.tasvirezendegi.com › سرگرمی › فال و طالع بینی

فال و طالع بینی ماهانه • طالع بینی ماهانه مجله موفقیت • در این بخش طالع بینی ماهانه هر فرد را، با توجه به ماه تولد ، آورده ایم. در ادامه با ما همراه … توجه به ماه تولد ، آورده ایم. اگر شما هم دوست دارید که از فال دی ماه ۹۶ خود آگاه شوید، در ادامه مطلب با ما همراه باشید. … در روز های ۲۳م و ۲۴م ماه، باید آرامش خود را حفظ کرده و به باشگاه بروید. و با رسیدن ۲۸م، می …

فال ماهانه دی ۹۶ | پرشین فال

www.persianfal.com/fal-mah.html

فال ماهانه شما با توجه به تاریخ تولدتان – فال این ماه – دی ۹۶***پرشین فال جامع ترین سایت فال و طالع بینی پارسی زبان.فال روزانه,فال تاروت,فال حافظ,فال پاسور,طالع بینی هندی,چینی,مصری,فال انبیا,تعبیر خواب,بیوریتم و ….

فال روزانه | فال امروز – تاروت رنگی

www.taroot-rangi.com/fale-ruzane.php

فال روزانه, فال امروز, فال روزانه تاروت رنگی, فال روزانه آکاایران, فال روزانه برترینها, فال روزانه بیتوته, فال روزانه ۲, فال روزانه پیچک, فال روزانه نمناک, فال روزانه نیک … فال روز متولدین دی: در طول صبح سردرگم هستید و خلق و خوی خوبی نخواهید داشت. باید از ریسک کردن اجتناب کنید، زیرا امروز شانسی ندارید. امروز از هر فرصتی برای …

فال روزانه – بیتوته

www.beytoote.com/daily-horoscope/

ماه تولد. فال روزانه – یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶٫ فال روزانه فروردین. فال روزمتولدین فروردین:همان شخصی که دیروز سر راه شما ایستاده و مانع شما بود، ممکن است امروز مانند بهترین حامی‌شما عمل کند. انرژی تان را در سعی برای فهمیدن اینکه ماجرا چیست تلف نکنید. فقط حمایتی را که در گام‌های پیش رویتان لازم خواهید داشت، از کسی که به شما می‌رساند قبول …

فال روزانه – ۱۰ دی ۱۳۹۶ – پورتال رنگی

https://www.portal-rangi.com/daily-horoscope/

فال روزانه فروردین •◊•◊•. خبرها یا اتفاقاتی که منتظرش بودی، ممکن است تا چند وقت دیگر به تعویق افتد. وقت خود را تلف نکن و افکار مبهم و پیچیده را از خود دور کن. به زودی همه چیز روبراه می‌شود. اگر بدانی به دنبال چه هستی و هدفت را مشخص کنی به راحتی به آن می‌رسی. انرژیت را در راه تحقق خواسته‌هایت بکار بگیر و روزی که موفق شوی از …

فال هفته PMC از شنبه ۹ دی تا جمعه ۱۵ دی – پورتال رنگی

https://www.portal-rangi.com/pmc-horoscope/

۲ روز پیش – فال این هفته PMC برای متولدین اردیبهشت: هوشیار باشید. ممکن است همه چیز در ظاهر خیلی عالی به نظر بیاید، اما واقعیت اینطور نیست. مدتی صبر کنید تا بفهمید طرف مقابلتان میخواهد چه بکند. بعد با عقل خود و طبق برنامه هایتان پیش بروید. عشق در روز های نامساعد زندگی به دادتان خواهد رسید. امیدتان را هیچ وقت از دست …

فال روزانه | فال روز، فال امروز، Daily Horoscope – سیمرغ

seemorgh.com › سرگرمی › فال

فال روزانه یکشنبه ۱۰ دی ۱۳۹۶٫ فال روزانه شما، فال روز بر اساس ماه تولد شما تهیه شده است فال روز یکشنبه ۱۰ دی – ۳۱ دسامبر برای امروز شما فال روزانه متولدین فروردین ماه فال روزانه متولدین فروردین ماه شما امروز سعی می‌کنید که از عصبی شدن و دچار وحشت شدن جلوگیری کنید و آسان ترین راه هم این… برای دیدن فال روزانه خود کلیک کنید.

فال روزانه – مجله فارسی پرمگ

permag.ir › همه مطالب

فال امروز یکشنبه ۱۰ دی ۹۶ | فال روزانه. ۱۳۹۶/۱۰/۱۰ فال روزانه ۰ ۱۵۳٫ فال روزانه. فال امروز یکشنبه ۱۰ دی ۹۶ | فال روزانه فال روزانه به همراه فال حافظ با تعبیر فال حافظ مجله فارسی پرمگ : ارائه دقیق ترین فال روزانه در ایران خودتان را برای بالا و پایین هایی که امروز برایتان به همراه خواهد داشت آماده کنید، چون حداقل … ادامه نوشته ». اشتراک.

فال روزانه – فال تولد امروز – Daily Omen – آلامتو

www.alamto.com › انواع فال

فال روزانه,سایت فال روزانه,فال امروز,فال برای امروز,طالع بینی روزانه,فال فردا,فال‌روزانه,فال روزانه آلامتو, daily omen,fale emrooz,faal rooz,fale rozaneh. … اگر دوست دارید از وقایع فردای خود مطلع شوید طالع بینی خودتان بر اساس سال ، ماه و روز تولدتان را ببینید. فال روزانه یکی از روشهای … فال روزانه ۱۰ دی امروز شما چگونه خواهد گذشت ؟

فال و طالع بینی – ناز وب

www.nazweb.ir/news_cats_4.html

فال و طالع بینی،طالع بینی،فال روز،فال حافظ،فال انبیاء،فال شغل،فال تاروت،فال و طالع بینی سال،طالع بینی روز،طالع بینی ماه،فال ایام هفته،فال عطسه.

فال و طالع بینی روزانه سه شنبه ۲۲ فروردین ماه ۹۶ – پارلین

parlyn.net/daily-horoscope-tuesday-22-april-96.html

۲۲ فروردین ۱۳۹۶ – چند کلمه برای آنهایی که امروز تولدشان است. دوست عزیزی که ۲۲ فروردین به دنیا آمده ای، تولدت مبارک! شما فکر می کنید که فرد خوش شانسی نیستید اما از همین امروز که تولدتان است، شانس به شما روی می آورد و فرصت های شغلی و عاشقانه به سمت تان سرازیر می شود. پس خودتان را برای یک سال پر از هیجان و موفقیت آماده …

میهن فال | مجله پزشکی و سرگرمی و آشپزی مخصوص خانواده ایرانی

www.mihanfal.com/

پزشکی,سرگرمی,آشپزی,مدل لباس,مدل آرایش,بازداری,کودک,دستور پخت, مدل پیرهن,اس ام اس ,مدل لباس زنانه,آموزش آرایشگری , آرایش صورت.

فال روزانه سه شنبه ۱۱ مهر ماه ۹۶ | این فال به صورت منظم و روزانه …

www.ghatreh.com/news/nn39524485/فال-روزانه-شنبه-مهر-ماه

۱۰ مهر ۱۳۹۶ – این فال به صورت منظم و روزانه و بر اساس ماه تولد اشخاص بروزرسانی می شود بنابراین شما می توانید با مراجعه به این. … فال روزانه سه شنبه ۱۱ مهر ماه ۱۳۹۶ فـال روزانـه طالع بینی امروز شما چیست؟ فال روزانه شما، … فال روزانه متولدین دی ماه بلندپروازی خوب است اما به شرط این که شما را ترغیب کند که بیشتر تلاش کنید.

فال روز – ایران ناز

www.irannaz.com/news_cats_31.html

فال روزانه شنبه ۱۸ اذر ماه ۱۳۹۶ · فال روزانه سه شنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۶ · فال روز سه شنبه ۷ آذر · فال روز یکشنبه ۵ آذر ماه · فال روز شنبه ۴ آذر ماه ۹۶ · فال روز پنجشنبه ۲ آذر ماه · فال روز سه شنبه ۳۰ آبان ماه. ۱ ۲ ۳ … ۱۹ » · فال روز دوشنبه ۲۹ آبان ماه · فال روز یکشنبه ۲۸ آبان ماه · فال روز پنجشنبه ۲۵ آبان ۹۶ · فال و طالع بینی روز چهارشنبه ۲۴ آبان …


گرداوری :جدید ۹۶
منبع:www.otaghesabz.blog.ir

فال و طالع بینی روزانه دوشنبه ۱۱ دی ۹۶

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , , , , , , ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A