شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.
خانه » دانلود » فال ماهانه دی ۹۶

اطلاعیه سایت

فال ماهانه دی ۹۶

به گزارش جدید 96 ،

فال ماهانه دی ۹۶

فال ماهانه دی ۹۶

منبع مطلب

فال ماهانه دی ماه ۱۳۹۶

فال ماهیانه دی ۹۶

فال دی ماه ۹۶

fal mahane dey 96

● فروردین

یک موقعیت عالی را برای پیشرفت به دست می آورید ، سعی کنید از آن به نحو احسن استفاده کنید به یک سند یا مدرک مهم دست پیدا می کنید که با بهره گیری از آن ، بسیاری از مشکلات شما حل می شود . از اتفاق پیش آمده که برخلاف میلتان است ، نگران نشوید چرا که به زودی فروکش خواهد کرد. روح لطیف و خلق خوشتان موجب می شود که حقانیت شما در یک موضوع مهم بالاخره به اثبات برسد از خودگذشتگی یکی از دوستان تان سبب می شود تا از یک موقعیت نسبتاً زیانبار رهایی یابید.

 

● اردیبهشت

یک آشنایی تازه به زندگی تان طراوت تازه ای خواهد بخشید . معلومات و داشته های شما را در حل یک مساله سبب می شود که اطرافیان به استعداد شما پی ببرند . طالعتان نشان می دهد که به زودی یک تحول بزرگ در زندگی تان به وقوع می پیوندد . برای اجرای طرح خود به امکاناتی نیاز دارید که با رایزنی های که انجام می دهید ، به منابع مالی آن دست پیدا می کنید . ایمان و همچنین توجه شما به معنویات شما را از نظر اخلاقی زبانزد کرده است .

 

● خرداد

پیام یا نامه ای که در انتظار آن بودید سرانجام به دستتان می رسد از موضوع شگفت انگیزی با خبر می شوید که نوید روزهای خوشی را برای تان به همراه دارد در مورد امر مهمی که پیش آمده باید به مشورت بپردازید و خودسرانه عمل نکنید . پیشنهادی که به شما شده دارای نقاط ابهام بسیاری است که تا قبل از روشن شدن آنها پاسخ مثبت ندهید. برخی از اقدامات گذشته سرانجام نتیجه مطلوب را عاید شما می کند .

 

● تیر

در عالم هنر ورزش یک موفقیت انتظار شما را می کشد یک فرصت از دست رفته مجدداً برای شما پیش می آید که البته باید سعی کنید تا این بار آن را هدر ندهید . در جریان یک اختلاف در محیط کار با تحصیل از شما پشتیبانی خواهد شد و این امر اعتماد به نفستتان را افزایش می دهد. در اظهار نظرهای رک باید مراقب باشید که همه پلهای پشت خود را خراب نکنید.

 

● مرداد

امکانات و شرایط عالی برای تان فراهم می شود که باید به بهترین شکل از این امکانات بهره برداری کنید. خبر مهمی دریافت می کنید که هیجان زده تان می کند و برای به هدف رسیدن سعی کنید هیچ عجله ای به خرج ندهید . در محیط کار یا تحصیلتان از شما انتقادی سازنده خواهد شد. بهتر است با رویی خوش پذیرایی آن باشید چون به پیشرفت شما کمک خواهد کرد.

● شهریور

پیرامون سلامتی عزیزی که نگرانش هستید بهتر است هر چه زودتر دست به کار شوید و اقدامات لازم را انجام دهید. گذشت زمان در این مورد به خصوص به صلاح نیست به حرکت رو به جلوی خود ادامه دهید و نگذارید ترس و دو دلی بر شما چیره شود لازم است در این روزها که شانس به شما روی آورده است شجاعت خودتان را نشان دهید . متاسفانه افراد حسود در اطراف شما زیاد هستند و نباید به حرف آنها گوش بسپارید.

 

● مهر

بدهی فراموش شده ای دارید که بهتر است هر چه زودتر آن را بپردازید . البته در آن راز بزرگی نهفته است که بعداً متوجه آن می شوید. برای تصمیمی که گرفته اید مصمم باشید و اگر اوضاع بر وفق مرادتان نیست دلسرد نشوید چرا که قطعاً راهتان درست است و برای به نتیجه رسیدن تلاش و زمان بیشتری می طلبد و اگر خسته شده اید به خودتان استراحت دهید تا شروع شادابی داشته باشید این روزها مشغله ذهنی شما زیاد شده است که البته بخشی از آنها بی دلیل و کم اهمیت است که باید دغدغه آنها را از ذهنتان دور بریزید.

 

● آبان

در مورد مساله ای که پیش رو دارید و می توانید برای شما تعیین کننده باشد بهتر است سکوت را کنار گذاشته ، اظهار نظری قاطع داشته باشید. آرزوهایی زیبایی را در ذهن می پروارنید که برای رسیدن به آنها باید تلاش و همت بیشتری را به کار بگیرید . پس از همین امروز کمر همت ببندید و قدم بردارید. در مورد تقاضایی که مدتها در دل نگه داشته اید . اینک زمان مناسبی برای بیان آن فرا رسیده است پس غفلت نکنید.

 

● آذر

شرایط مطلوبی برای شرکت در یک پروژه اقتصادی را دارید که باید آن را به دقت لازم انجام دهید. با محبت خاصی از یک دوست مواجه می شوید، اما شما نباید این محبت را بی پاسخ بگذارید . در مورد مساله خاصی که دلتان می خواهد به سرانجام برسد لازم است پیگیر و مصمم باشید و مطمئن باشید به هدفتان خواهید رسید. جابجایی و تغییر و تحولی برای شما پیش بینی می شود که لازم است انعطاف پذیری به خرج دهید. چون در کل به صلاح شما تمام خواهد شد.

 

● دی

برای به نتیجه رسیدن موضوعی که در ذهن دارید باید تلاش و کوشش بیشتری از خود به خرج دهید و تسلیم مشکلات پیشرو نشوید. پایداری رمز موفقیت است. در مورد بیان مطلبی که درباره آن تردید دارید بهتر است فعلاً چیزی نگویید و هنگامی که با تحقیقات بیشتر به نتیجه رسیدید آن را بیان کنید.

 

● بهمن

گره های موجود بر سر راهتان به زودی یک به یک باز می شوند و همه چیز طبق دلخواه شما پیش می رود. نذری دارید که باید آن را به جای آورید. قشنگ ترین روزهای زندگی را پیش رو دارید که البته نباید این لحظه ها را به بطالت بگذرانید. در مورد کار یا شروعی که می خواهید داشته باشید بهتر است از همفکری اشخاص دلسوز و با داریت استفاده کنید ، چون انجام این کار به تنهایی برای شما دشوار خواهد بود.

 

● اسفند

قصد خرید قسطی چیزی را دارید بهتر است شما که توان پرداخت بهای کل آن را دارید یکباره کل کار را تمام کنید. نوید یک هدیه غیرمنتظره را داشته باشید که از طرف یک دوست به دستتان می رسد. کار نیمه تمامی دارید که می توانید در این روزها آن را تکمیل کرده به نتیجه دلخواه برسید. پس اقدامات لازم را انجام بدهید . دانش و مهارت فنی تان شما را به یک فرصت طلایی نزدیک می کند که باید از این مهم نهایت استفاده را ببرید.

منبع : بیتونه

فال ماهانه دی ۹۶ در وهاران | وهاران – وهاران مجله اینترنتی

www.vaharan.ir › فال و طالع بینی

فال ماه ۹۶,فال ماهانه ۹۶,فال ماهانه در وهاران,فال ماه در وهاران ۹۶,فال ماه های سال,فال هر ماه,فال ماه پورتال وهاران ۹۶,فال ماه جدید,فال ماه ۱۳۹۶٫

فال ماهانه دی ۹۶ | پرشین فال

www.persianfal.com/fal-mah.html

فال ماهانه شما با توجه به تاریخ تولدتان – فال این ماه – دی ۹۶***پرشین فال جامع ترین سایت فال و طالع بینی پارسی زبان.فال روزانه,فال تاروت,فال حافظ,فال پاسور,طالع بینی هندی,چینی,مصری,فال انبیا,تعبیر خواب,بیوریتم و ….

فال سال ۱۳۹۶ | طالع بینی سال ۹۶ | فال سال ۹۶ – تاروت رنگی

www.taroot-rangi.com/fal-95.php

سال ۹۶ برای متولدین هر ماه چگونه خواهد بود؟ سوالی است که با آغاز سال جدید، دوستداران طالع بینی و فال به دنبال جوابی برای آن هستند. تاروت رنگی این بخش را بصورت اختصاصی برای علاقمندان تهیه نموده و سال ۹۶ را برای همه شما عزیزان سالی پر از خوش شانسی و معجزه آرزو می کند.

فال ماهانه | فال این ماه | طالع بینی ماهانه – تاروت رنگی

www.taroot-rangi.com/fale-mahane.php

هر چه به سمت اواخر ماه نزدیک تر می شوید، صمیمیت بیشتری در رابطه عاطفی ای.جاد می شود. دی. اگرچه در محیط کار همه چیز بر وفق مرادتان است اما در خانه احساس خوشبختی بیشتری می کنید. شرایط خانه تان به گونه ای شده که دوست دارید زمان بیشتری را در خانه و در کنار خانواده تان بگذرانید. از این فرصت نهایت استفاده را بکنید. اگر می خواهید …

ماه دی بر شما چگونه خواهد گذشت ؟ – بیتوته

www.beytoote.com/fun/astronomy/january-how-would.html

فروردین. یک موقعیت عالی را برای پیشرفت به دست می آورید ، سعی کنید از آن به نحو احسن استفاده کنید به یک سند یا مدرک مهم دست پیدا می کنید که با بهره گیری از آن ، بسیاری از مشکلات شما حل می شود . از اتفاق پیش آمده که برخلاف میلتان است ، نگران نشوید چرا که به زودی فروکش خواهد کرد. روح لطیف و خلق خوشتان موجب می شود که …

طالع بینی دی ماه ۹۵ – بیتوته

www.beytoote.com/fun/astronomy/january95-astrology-horoscope.html

طالع بینی متولدین دی ماه طالع بینی طالع بینی ازدواج, طالع بینی ماه ها , طالع بینی دی ماه , طالع بینی ماهانه , طالع بینی ماه دی , فال و طالع بینی , طالع بینی جدید , طالع بینی دی ,

فال روزانه شنبه ۲ دی ۹۶ فال روز تولد امروز ۲ دی ماه ۱۳۹۶ – …

namakstan.net › مطالب و عکس های جالب

فال روزانه شنبه ۲ دی ۹۶ فال روز تولد امروز ۲ دی ۱۳۹۶ فال روزانه ماه های سال نمکستان » در این مطلب فال روزانه ماه های مختلف سال و فال روز pmc.

فال متولدین دی – فال ماه تولد – فال روزانه دی – آلامتو

www.alamto.com › انواع فال › فال ماه تولد

فال متولدین دی:فال ماه تولد برای متولدین دی فال ماهانه مردان متولد دی متولدین این ماه عموماً افرادی گندگون با قدی متوسط، چرب زبان، غیور، عجول و خود بزرگ بین هستند. نقطع ض.

فال ماهانه سال ۹۶ | تقویم ۹۶

taghvim96.ir/tag/فال-ماهانه-سال-۹۶

فال سال ۲۰۱۷ میلادی برای متولدین بهمن. فال و طالع بینی ۹۶ · ادامه مطلب · فال سال ۲۰۱۷ میلادی متولدین آبان. فال سال ۲۰۱۷ میلادی متولدین آبان. فال سال ۲۰۱۷ میلادی برای متولدین آبان. فال و طالع بینی ۹۶ · ادامه مطلب · فال سال ۲۰۱۷ میلادی متولدین مهر. فال سال ۲۰۱۷ میلادی متولدین مهر. فال سال ۲۰۱۷ میلادی برای متولدین مهر. فال و طالع …

فال سال ۲۰۱۷ نیمه دوم از ماه مهر تا ماه اسفند – جوساز

www.javsaz.ir › دنیای مد و مدل

فال سال ۲۰۱۷ نیمه دوم از ماه مهر تا ماه اسفند ,طالع بینی سال ۲۰۱۷, انواع فال, فال ازدواج, فال متولدین مهر, فال ماهانه, فال سال ۲۰۱۷, فال و طالع بینی, فال. … فال دی سال ۹۶: فال سال ۲۰۱۷ برای متولدین دی ماه پیش بینی می کند که یک سال از تغییرات برایتان خواهد بود. شما در این سال در تلاش برای تغییرات دنیا هستید اما به جای آن به دنبال تغییر …

فال روزانه ۱ دی ۱۳۹۶ طالع بینی امروز جمعه ۱ دی ماه ۹۶ – پاتوق من

mepatogh.ir › سرگرمی › فال

فال روزانه ۱ دی ۱۳۹۶ طالع بینی امروز جمعه ۱ دی ماه ۹۶ می پاتوق : فال روزانه روز تولد برای متولدین تمام ماه های سال ، در ادامه فال خود را مطالعه نمایی.

فال امروز شما شنبه ۲ دی ۹۶،فال روزانه بر اساس تاریخ تولد – …

www.akairan.com/talebini/fale-roozaneh/falroozaneh.html

فال روزانه متولدین مهر: متوقف کردن برنامه‌های پرمشغله‌تان هم اکنون ایده‌ای مناسب است، برای اینکه شاید شما نتوانید به همه آنها برسید. تا موقعی که برنامه‌های جاه طلبانه داشته باشید فقط اعصاب خود را خراب‌تر خواهید کرد. پس زمانی را در آرامش و سکوت مطلق سپری کنید تا از دست سردردهایتان راحت شوید. با وجود اینکه ماه در سومین خانه شما قرار …

فال هفته PMC از شنبه ۲ دی تا جمعه ۸ دی – پورتال رنگی

https://www.portal-rangi.com/pmc-horoscope/

۲۴ آذر ۱۳۹۶ – فال هفته PMC. فال این هفته PMC برای متولدین فروردین: کار ناتمامی دارید که زمان زیادی از آن گذشته اما هنوز به سرانجام نرسیده است. بهتر است این کار را به اتمام برسانید تا مقدمات کار …. متولدین هر ماه در چه سنی ازدواج می کنند همراه با طالع بینی ازدواج متولدین ماه ها …. لی لی در فال هفته PMC از شنبه ۲ دی تا جمعه ۸ دی.

فال موفقیت – نیمه دوم مهر ۱۳۹۶ – پورتال رنگی

https://www.portal-rangi.com/success-horoscope/

فال موفقیت. نیمه دوم مهر ۱۳۹۶. فال موفقیت متولدین فروردین (برج حمل). اگر متولد فروردین ماه هستید باید بدانید که شما یک رهبر به دنیا آمده اید و دوست دارید ….. برچسب ها فال آراد جوان بهمن ۹۵ فال آراد جوان بهمن ۹۶ فال آراد جوان مهر ۹۵ فال آراد جوان مهر ۹۶ فال اراد جوان اسفند ۹۵ فال اراد جوان اسفند ۹۶ فال این ماه فال این ماه فال این ماه فال ماهانه فال …

فال > سرگرمی – نمناک

namnak.com/c41-فال

فال روزانه و متناسب با ماه تولدتان بسیار جذاب و خواندنی در نمناک. … ۱ دی ۱۳۹۶٫ برای آگاهی از اتفاقات جالب پیش روی خودتان در روز جمعه ۱ دی ۹۶ فال روزانه جذاب و متفاوت سایت نمناک را بخوانید. فال روزانه … فال روزانه شما در روز چهارشنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۶ بر اساس ماه تولدتان و طبق گردش ستارگان که منجر به تغییر روادید می شود. فال روزانه …

فال روزانه جمعه ۱ دی ماه ۹۶ | فال روزانه ؛ این فال به صورت منظم – …

www.ghatreh.com/news/nn40651711/فال-روزانه-جمعه-ماه

۲ روز پیش – فال روزانه ؛ این فال به صورت منظم و روزانه و بر اساس ماه تولد اشخاص بروزرسانی می شود بنابراین شما می توانید با م.

فال روزچهارشنبه ۱۰ آبان ۹۶ – بانوی سبز

www.banooyesabz.com/سرگرمی/فال-و…/۲۲۶۹-فال-روزچهارشنبه-۱۰-آبان-۹۶٫html

۱۰ آبان ۱۳۹۶ – فال روزانه برای متولدین فروردین ماه در روز ۱۰ آبان ۱۳۹۶٫ شاید شما امروز نتوانید از زیر بار مسئولیتهایتان شانه خالی کنید، اما بهتر است که حدقال کاری را که می‌توانید انجام دهید و بقیه روز را به استراحت بگذرانید. در حال حاضر واقعاً چیزی وجود ندارد که شما بخواهید آن را اصلاح کنید. توجه کردن به خود و استراحت کردن از …

فال نیمه ماه – تکناز

www.taknaz.net/news_detail_1887.html

فال نیمه ماه. فروردین برای بسیاری از متولدین این ماه استراحت و در صورت امکان سفرهای کوتاه توصیه می‌شود، چرا که روحیه آنها با یکنواختی سازگار نیست و باعث کاهش …. دی نجابت، پاکدلی و ملاحظه‌کاری در روحیه شما موج می‌زند و باعث شده دو نوع زندگی را تجربه کنید. گروهی عمیق شما را می‌شناسند و با شما هماهنگ پیش می‌روند و گروهی دیگر از …

طالع بینی آبان ماه سال ۹۶ | فال ماه آبان ۹۶ – امروز ایران

emrooziran.com › سرگرمی › فال و طالع بینی

۳۰ مهر ۱۳۹۶ – طالع بینی آبان ماه سال ۹۶٫ اگر علاقه مند به دانستن اتفاقات پیش روی خود در ماه آبان ۹۶ هستید پیشنهاد می کنیم در ادامه این مطلب شما علاقه مندان به فال و طالع ،فال آبان ماه ۹۶ خود را در این بخش از سرگرمی – فال سایت امروز ایران بخوانید. فروردین ماه: در این ماه شرایطی پیش روری شماست که باید هر چه زودتر نسبت به آن اظهار …

فال روزانه | فال روز، فال امروز، Daily Horoscope – سیمرغ

seemorgh.com › سرگرمی › فال

فال روزانه شنبه ۲ دی ۱۳۹۶٫ فال روزانه شما، فال روز بر اساس ماه تولد شما تهیه شده است فال روز شنبه ۲ دی – ۲۳ دسامبر برای امروز شما فال روزانه متولدین فروردین ماه فال روزانه متولدین فروردین ماه شما امروز اصلا دوست ندارید با هزینه و خرج دیگران به اهداف خود برسید. شاید اعتقاد داشته باشید… برای دیدن فال روزانه خود کلیک کنید.


گرداوری :جدید ۹۶
منبع:www.otaghesabz.blog.ir

فال ماهانه دی ۹۶

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A