اتحادتان را در تمام زندگی حفظ کنید تا همیشه پایدار و سرافراز باشید.(کوروش کبیر)
خانه » دانلود جدید 96 » فال روزانه امروز یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶

اطلاعیه سایت

فال روزانه امروز یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶

به گزارش جدید 96 ،

فال روزانه امروز یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶

فال روزانه امروز یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶

منبع مطلب

مجله ویترینو ؛

فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh
فال روزانه متولدین فروردین ماه

روز برای شما ممکن است با افکار مزاحم آغاز شود. ممکن است این افکار خیلی ماهیت خوبی نداشته باشند. هنگام عصر آنهایی که وارد دسیسه هایی در پشت پرده میشوند در آخر خیلی آسیب پذیر خواهند شد.


فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh
فال روزانه متولدین اردیبهشت ماه

امروز همه ی آرزوهایتان برآورده نمی شوند. کسب تعادل خیلی سخت خواهد بود. ممکن است با نارضایتی همسر، دیکتاتوری او یا بیماری یا بداخلاقی کسی مواجه شوید. اگر با کله شقی همیشگی خود جواب دهید، فضای خفه کننده سوءتفاهم همه جا را می گیرد.


فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh
فال روزانه متولدین خرداد ماه

امروز صبح باید روی سلامتیتان تمرکز کنید. به هیچ وجه در برابر دلهره هایتان برای سلامتی خود تسلیم نشوید. الان اصلا وقت خوبی برای فرایندهای درمانی یا کاغذ بازی نیست. در انتهای روز پر از انرژی و اشتیاق برای عمل کردن دارید.


فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh
فال روزانه متولدین تیر ماه

نیمه اول روز برای صحبت کردن با بچه هایتان خیلی خوب نخواهد بود. اگر در یادگیری درس هایشان خیلی موفق نبودند سرزنششان نکنید. الان وقت جروبحث با همسرتان هم نیست.

امروز صبح ظظاهر اخلاقی و فیزیکیتان باید خیلی مطلوب باشد. احتمال این وجود دارد که با خانواده تان اختلافات کوچکی پیدا کنید و دردسرهای خانگی کمی را تجربه کنید. در آخر روز خلق و خویتان بهتر خواهد شد و ناراحتی های اخیرتان به زودی به فراموشی سپرده می شوند.


فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozaneh
فال روزانه متولدین شهریور ماه

امروز صبح باید از مسافرت، فعالیت های اکتشافی یا بحث درباره طبیعت اجتناب کنید. عصر پیچیده ترین زمان روز خواهد بود. تنش بین شما و اعضای خانواده، شرکای تجاری، رقبا، راهنمایان و یا کارفرما بیشتر نمایان می شود.


فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozanehفال روزانه متولدین مهر ماه

امشب برای شما یکی از فعال ترین شب ها خواهد بود. شاید یک سفر ناگهانی یا برخورد عجیب و غریب پیش بیاید.هنگام رانندگی مراقب باشید که جریمه نشوید. مرافعه در اداره هم محتمل است. اگر دیگران به شما گزارش کنند ممکن است که در نهایت یکی را به خاطر غفلت اخراج گنید.


فال روزانه,فال روز,فال امروز ,thg v,chki , fall roozanehفال روزانه متولدین آبان ماه

شما فقط عصرهنگام می توانید انرژیتان را در حداکثر میزان استفاده کنید. در اوایل روز توصیه می شود که تلاش هایتان را ذخیره کنید. بیهوده جروبحث نکنید، سعس کنید از سفرهای غیرضروری اجتناب کنید و سندهای مهم را حمل نکنید.


فال روزانه ماه آبان
فال روزانه متولدین آذر ماه

فقط عصر خواهد بود که می توانید واقعا احساس اعتماد به نفس کنید. شاید هنگام صبح کمی به تنهایی نیاز پیدا کنید تا درباره مسایل به تفکر عمیق بپردازید. در اواخر روز هم شاید زبردستی و روحیه خلاقتان کمک کند که در یک آن در چندین جهت مختلف عمل کنید.


فال روزانه ماه آذر
فال روزانه متولدین دی ماه

امروز تنها درصورتی که فضای شخصیتان برایتان فراهم شود برایتان مثمرثمر خواهد بود- مثلا در محیط اداره. ممکن است تا هنگام عصر سروصدا،آشفتگیواختلافات اطرافتان را فراگیرند.


فال روزانه ماه دی
فال روزانه متولدین بهمن ماه

ممکن است که عصبیت دامنتان را بگیرد و یا تا عصر افکار بسیار مهمی ذهنتان را به خود مشغول کنند. الان بهترین زمان برای ارتباط برقرار کردن است. شانس این را خواهید داشت تا فضا را از حالت رسمی خارج کرده و آن را هنگام عصر راحت تر کنید.


فال روزانه ماه اسفند
فال روزانه متولدین اسفند ماه

نباید در اوایل روز انرژیتان را به هدر دهید، ممکن است بعدا به آن نیاز پیدا کنید. شاید با درخواست های غیرمعقول و خواسته های ضدونقیض از هم بپاشید. اگر ادم فعالی هستید، احتمال این وجود دارد که در عطشتان برای فعالیت غرق شوید.

فال امروز | فال روزانه تولد


گرداوری :جدید ۹۶
منبع:www.vitrinou.ir

فال روزانه امروز یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A