آینده را قضا و قدر می سازد و امید و تلاش تو آن را می گذراند.
خانه » اخبار روز » سقوط هواپیمای شخصی مینا باشاران / دو فرضیه درباره خلبان هواپیمای مینا باشاران

اطلاعیه سایت

سقوط هواپیمای شخصی مینا باشاران / دو فرضیه درباره خلبان هواپیمای مینا باشاران

به گزارش جدید 96 ،

سقوط هواپیمای شخصی مینا باشاران / دو فرضیه درباره خلبان هواپیمای مینا باشاران

سقوط هواپیمای شخصی مینا باشاران / دو فرضیه درباره خلبان هواپیمای مینا باشاران

منبع مطلب

سقوط هواپیمای شخصی مینا باشاران / دو فرضیه درباره خلبان هواپیمای مینا باشران

مینا باشاران که ماه گذشته راهی ترکیه بود هواپیمای شخصی وی سقوط کرد و مینا باشران و بقیه سرنشینان آن هواپیما درگذشتند . کاپیتان این پرواز بریل گبش که پذیرفته بود تا با وجود نقص فنی هواپیما پرواز را انجام دهد ، جسدش هنوز پیدا نشده است و حالا ترکیه ها دو فرضیه عجیب راجع به پیکر مفقود شده وی مطرح کردند.

در حادثه دلخراش سقوط هواپیمای شخصی که در آسمان ایران اتفاق افتاد، مینا باشاران، وارث یکی از بزرگترین هلدینگ‌های ترکیه و ۹ تن از دوستانش جان خود را از دست دادند. اجساد این افراد بعد از آزمایش DNA به خانواده‌هایشان تحویل داده شد. ولی جسد کاپیتان پرواز بریل گبش با وجود ادامه‌ی عمیات جستجو هنوز پیدا نشده است. یافت نشدن پاسخی قطعی از جعبه سیاه هواپیما هم به ابهامات دامن زده و باعث مطرح شدن سناریوهای مختلف شده است.
در آخرین اظهارات پیرامون این پرونده، خلبان خطوط هوایی ترک که در همان زمان سقوط جت شخصی باشاران در همان منطقه در حال پرواز بوده با ادعای اینکه شاهد سقوط بوده گفت: من هواپیما را دیدم، با حالتی عادی پرواز می‌کرد. ولی در یک چشم به هم زدن ناپدید شد.
حدس‌های مختلفی در مورد سرنوشت خلبان بریل گبش زده می‌شود که برای هیچ‌کدام مدرکی قوی در دست نیست.
احتمال اول این است که وقتی هواپیما در حالت غیرعادی قرار گرفته است به دلیل سرعت خیلی بالا خلبان از پنجره به بیرون پرتاب شده و جایی بسیار دورتر از محل حادثه افتاده است اتفاقی مانند سال ها قبل در هواپیمای بریتیش ایرویز که با ۸۷ سرنشین از انگلیس به اسپانیا می‌رفت افتاده است. در این حادثه که در سال ۱۹۹۰ رخ داد خلبان با شکسته شدن پنجره سمت چپ هواپیما به سمت بیرون کشیده شد که خدمه پرواز با گرفتن مچ پای او مانع از سقوطش شدند. کمک خلبان که به دلیل فشار آوردن پاهای خلبان روی تجهیزات برای هدایت پرواز دچار سختی زیادی شده بود سرانجام هواپیما و سرنشین‌هایش را سالم به زمین ‌نشاند. به دلیل اینکه پرتاب شدن از هواپیما به بیرون در تاریخ سوانح هوایی سابقه دارد این احتمال از بقیه کمی پررنگ‌تر است.
احتمال دیگری که در مطبوعات زیاد مطرح شده سوختن کامل جسد خلبان بریل گبش است. در قسمت نوک هواپیمایی که از هزاران متر ارتفاع سقوط کرده و به زمین برخورد می‌کند حرارت بسیار بالایی تولید می‌شود که می‌توانسته جسد کاپیتان را که در جلوی هواپیما فشرده شده کاملا ذوب کند.

در پی این معما، تا این لحظه هیچ اطلاع‌رسانی در مورد عاقبت این خلبان انجام نشده است و سازمان هواپیمایی ترکیه اعلام کرده است که منتظر دریافت خبرهای جدید از ایران است و خبر جدیدی از کاپیتان پرواز بریل گبش در دست ندارد.

منبع: آخرین خبر

کلمات کلیدیآگهی تسلیت نامزد مینا باشران در روزنامه اعزام تیم های امدادی به منطقه سقوط هواپیما اکمینا باشاران در جت شخصی سقوط کرده بریل گبش تصاویر سقوط هواپیما تصاویر مینا باشران قبل از پرواز جت شخصی جت شخصی با ۱۰ سرنشین سقوط کرد جزئیات سقوط هواپیما دو فرضیه درباره خلبان هواپیمای مینا باشران سرشناس ترین ترین دختر حاضر در هواپیما سقوط کرده سقوط سقوط جت شخصی سقوط جت شخصی ترکی سقوط جت شخصی ترکیه ای سقوط جت شخصی در حوالی کرمانشاه سقوط هواپیما سقوط هواپیما ترکی در ایران سقوط هواپیما ترکیه ای سقوط هواپیما ترکیه ایران سقوط هواپیما ترکیه شهرکرد سقوط هواپیما در حوالی کرمانشاه سقوط هواپیمای ترکی در حوالی کرمانشاه سقوط هواپیمای ترکیه سقوط هواپیمای ترکیه ای سقوط هواپیمای ترکیه ای در حوالی کرمانشاه سقوط هواپیمای ترکیه در شهرکرد سقوط هواپیمای ترکیه در شهرکرد / سازمان هواپیمایی سقوط هواپیمایی ترکیه را تایید کرد سقوط هواپیمای شخصی در حوالی کرمانشاه سقوط هواپیمای شخصی مینا باشاران لاشه هواپیما قابل رویت است معرفی مینا باشران هواپیمای ترکیه ای هویت سرنشینان هواپیمای سقوط کرده مشخص شد

سقوط هواپیمای شخصی مینا باشاران / دو فرضیه درباره خلبان هواپیمای مینا باشاران

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A