دستانی که کمک می کنند پاکتر از دستهایی هستند که رو به آسمان دعا می کنند (کوروش کبیر)
خانه » دانلود » زنان جذاب خانواده کارداشیان و شهرت بین مردم

اطلاعیه سایت

زنان جذاب خانواده کارداشیان و شهرت بین مردم

به گزارش جدید 96 ،

زنان جذاب خانواده کارداشیان و شهرت بین مردم

زنان جذاب خانواده کارداشیان و شهرت بین مردم

منبع مطلب
زنان جذاب خانواده کارداشیان و شهرت بین مردم

زنان جذاب خانواده کارداشیان و شهرت بین مردم 

خانواده کارداشیان از راه شهرتی که به دست آورده اند ثروت های بسیار کلانی گرد آوری نموده اند به راستی آنها چطور به این درآمد رسیده اند. در حال حاضر، یکی از معروف ترین خانواده های جهان، کارداشیان ها هستند. خانواده کارداشیان ها شامل کریس جنر، کیم، کلوئی، کانیه، راب، کورتنی و کندال، در حال حاضر جزو خبرسازترین ستاره ها به حساب می‌آیند

زنان جذاب خانواده کارداشیان و شهرت بین مردم

که تنها بدلیل پولی که در بانک دارند، به شهرت جهانی رسیدند. آنها برای حفظ شهرت و قدرت خود قوانینی درخانواده شان دارند که در ادامه به عده ای از آنها اشاره کرده ایم.

زنان جذاب خانواده کارداشیان و شهرت بین مردم

آنها مجبورند مدام بچه دار شوند

خبر بارداری کارداشیان ها آن قدر داغ است که نه تنها تیتر تعداد زیادی از مجلات میشود، بلکه در بالا بردن شهرت و محبوبیت آنها نیز موثر است. آنها این حقیقت را از نخستین بارداری کورتنی کارداشیان دریافتند. بهمین دلیل است که هر چند وقت یک‌بار، از این شیوه برای بالا بردن شهرت خود استفاده می‌کنند.

زنان جذاب خانواده کارداشیان و شهرت بین مردم

بعنوان مثال، کریس جنر درسال ۲۰۱۲ در گفتگو ای با اپرا وینفری گفت: «بارداری کورتنی، شهرت ام را دوباره به من بازگرداند.» البته آنها مسائل جزیی تر را تنها در شوهای خود بیان میکنند. هنگامیکه از کورتنی در مور پدر بچه سوال کردند، او تنها برای جذب تماشاچیان بیشتر برای شوهای خانوادگی خود، از جواب دادن به این سوال خودداری کرد و گفت: «پاسخ این سوال را در شوی واقع نمای کارداشیان ها خواهم داد.»

زنان جذاب خانواده کارداشیان و شهرت بین مردم

جزییات زندگی شخصی شان تنها در شوهای تلویزیونی فاش میشود

 

درست شبیه جزییات بارداری کورتنی که در شو تلویزیونی آنها بیان شد، دیگر جزییات زندگی شخصی این خانواده نیز تنها در شوهای خانوادگی آنها فاش می‌شود تا تماشاگران بیشتری را پای برنامه هایشان بنشانند. بعنوان مثال زمانی که کیم پس از ۷۲ روز از همسرش کریس هامفریز جدا شد، در گفت و گو هایش گفت

 

که آمادگی توضیح دادن در مورد این موضوع را ندارد، گرچه او تمام جزییات ازدواج و جدایی اش را در برنامه شو خانوادگی شان بیان کرد. بنظر شما این سیاست خوبی برای جذب تماشاچی بیشتر برای شوی واقع نمای شان نیست؟

زنان جذاب خانواده کارداشیان و شهرت بین مردم

آنها نباید به پاپاراتزی ها بخندند

این قانون که اعضای خانواده کارداشیان ها نباید در مقابل دوربین خبرنگاران لبخند بزنند، را نخستین بار جاناتان چبان، یکی از ستاره های شو تلویزیونی کارداشیان ها، به کیم گفت. جاناتان چبان، یکی از افرادی است که در زندگی کیم کارداشیان تاثیر زیادی دارد. او مسئولیت های زیادی به گردن دارد، بعنوان مثال همیشه اوست که جواب سوالات خبرنگاران را می‌دهد.

 

کیم میگوید: «فکر میکنید که همیشه خود دیوید بکهام است که با پاپاراتزی ها گفتگو می‌کند؟ خیر! از یک جایی به بعد فقط باید سکوت کرد و حتی لبخند هم نزد.» جاناتان به کیم گفت: «فکر می کنی که همه ی ستاره ها باید به دوربین لبخند بزنند، خیر. درست است که تو فرد شادی هستی اما دلیلی ندارد که آنرا در چهره ات نشان دهی. پس عینک ات را بزن و بدون حرف و لبخند از کنار خبرنگاران رد شو.» حال نه تنها کیم، بلکه کل اعضای خانواده کاراشیان ها این قانون را رعایت میکند.

 

هر شخصی با آنها در ارتباط است، باید از قوانین شان پیروی کند

کارداشیان ها برای خود قوانینی دارند که هر شخصی که با آنها در ارتباط است نیز باید از این قوانین پیروی کند. بعنوان مثال زمانی که بلک چاینا بعنوان همسر راب کارداشیان وارد زندگی آنها شد، قراردادی را امضا کرد تا اسرار خانواده آنها را در جایی بازگو نکند. آنها حتی بر اخباری که رسانه ها از آنها منتشر میکنند نیز نظارت دارند.

زنان جذاب خانواده کارداشیان و شهرت بین مردم

نمونه دیگری از قوانین آنها در مراسم عروسی کیم و کانیه وست بود که طبق آن میهمان ها حق آوردن تلفن همراه به مراسم را نداشتند. شاید بهمین دلیل بود که دوست صمیمی آنها، جی زی و بیانسه، در مراسم شرکت نکردند، زیرا آنها یک لحظه هم نمی‌توانند از گوشی شان دل بکنند.

 

به این ترتیب، ایجاد قوانین نیز یکی از دلایل دیگری است که این خانواده را از نظر دیگران منحصر بفرد نشان می‌دهد و به قول خودشان، بر محبوبیت شان می افزاید.

 

آنها باید در توییتر فعالیت داشته باشند

هیچ چیز زودتر از پست های توییتر در شبکه های اجتماعی پخش نمیشود. بعنوان مثال یکبار کلویی گریس مورتس در مورد تصاویر بدون پوشش کیم کارداشیان در توییتر انتقاد منفی کرد. کیم نیز در جواب او نوشت که «هیچ کس در مورد گذشته این بازیگر جوان چیزی نمی‌داند.» و همین مکالمه میان آنها دراین شبکه های اجتماعی، جنجال آفرید.

 

در واقع این خانواده هیچ وقت فعالیت خودرا در توییتر کم نمی‌کنند، زیرا میدانند که یکی از مکان هایی که می‌تواند آنها را خبرساز و تیتر تعداد زیادی از مجلات کند، توییتر است.

 

عمل های زیبایی آنها مثل یک راز باقی می‌ماند

اگر به تصاویر قدیمی تر کارداشیان ها نگاهی بیاندازید، خواهید دید که چهره همه ی آنها به مرور زمان تغییر کرده است. در واقع، آنها این زیبایی را مدیون جراحان زیبایی هستند. اما آنها هیچگاه از عمل های زیبایی شان حرفی نمی‌زنند زیرا معتقدند که اینکار از تعداد هوادارانشان کم خواهد کرد.

 

اما حقیقت همیشه پشت پرده نمی‌ماند. بعنوان مثال کایلی جنر، پس از ۲ سال انکار ژل لب هایش، در نهایت اعتراف کرد که اینکار را انجام داده یا کیم پس از انکار عمل جراحی بینی اش، اعتراف کرد که آن رابه دلیل مشکلات تنفسی عمل کرده است. آنها برای جذب هواداران بیشتر، اصرار دارند که زیبایی شان طبیعی است. اما آیا کسی باور می‌کند؟!

 

کارداشیان ها مجبورند که هرماه مبلغی از درآمدشان رابه مادرشان بدهند

یکی از قوانین سر سخت خانواده کارداشیان ها، پرداخت ماهیانه مبلغی به کریس جنر است. در واقع مادر خانواده، نه تنها از شوهای واقع نمای تلویزیونی و دیگر بیزنس هایش مانند برند جواهرات خود، درآمد دارد بلکه مبلغی از درآمد تک تک فرزندانش را نیز دریافت می‌کند. در حال حاضر ارزش خالص این ستاره ۶۰ میلیون دلار است که علاوه بر آن ۵ تا ۱۵ درصد از درآمد فرزندانش را نیز هرماه به اموال خود می افزاید. شاید یکی از دلایل شهرت آنها نیز همین قانون عجیب باشد.

زنان جذاب خانواده کارداشیان و شهرت بین مردم

آنها فالوررهای جعلی میخرند

حتماً شوکه می‌شوید اگر بشنوید که از ۱۰۷ میلیون فالوور کیم کارداشیان، چندین هزار فالوور، جعلی است! بله کسی باور نمی‌کند زیرا که او در حال حاضر یکی از ستاره هایی است که در اینستاگرام فرمانروایی میکند اما واقعیت این است که او در گذشته برای جمع کردن فالوور، آنهم از نوع ساختگی، هزینه کرده است.

 

این را زمانی فهمیدیم که اینستاگرام تصمیم گرفت کاربران جعلی خودرا غیر فعال کند. در آن زمان بود که ۵% از فالوورهای کیم، که چیزی حدود ۱٫۳ میلیون فالوور بود، یک شبه کم شد. گرچه کیم برای بالا بردن شهرت اش اینکار را انجام داد اما با این اتفاق، نه تنها از محبوبیت اش کم شد، بلکه از تعداد تبلیغاتی که در صفحه اش میکرد نیز کاسته شد. شاید بد نباشد این را هم بگوییم که او از یک پست اینستاگرامش ۲۵۰۰۰۰ تا ۵۰۰۰۰۰ دلار درآمد داشت.

زنان جذاب خانواده کارداشیان و شهرت بین مردم

آنها می‌توانند بعنوان یک پکیج در تبلیغات حضور یابند

اخیرا کایلی بعلت بارداری اش، کمتر در مکان های عمومی و شبکه های اجتماعی حضور دارد و همین هوادارانش را برای شنیدن خبرهایی از او، مشتاق تر کرده است. اما زمانی که یک شرکت معتبری مانند کلوین کلاین به آنها پیشنهاد کار می‌دهد، نمی‌توانند ازآن بگذرند. از نظر شما، برای جلب توجه بیشتر،

 

یک کارداشیان تاثیرگذارتر است یا چند تا؟ پیشنهاد جالب کلوین کلاین این بود که تمام خواهران کارداشیان در تبلغیات این برند لوکس حضور داشته باشند. آنها نیز از این پیشنهاد استقبال کردند. کایلی دراین تبلیغ شکم برآمده خودرا با بالشی پوشاند. اما همین برای هوادارانش کافی بود تا بار دیگر به این خانواده خبرساز ملحق شوند.

زنان جذاب خانواده کارداشیان و شهرت بین مردم

آنها نمی‌توانند از شهرت دست بکشند

این سوال در ذهن خیلی ها مطرح میشود که کارداشیان ها تا چه زمانی شهرت و محبوبیت خودرا حفظ خواهند کرد؟ مطمئنا آنها نمیتوانند از شهرت فرار کنند. نه تنها آنها، بلکه فرزندان شان هم از همان کودکی آینده خودرا آن گونه ساخته اند. پس آنها برای حفظ شهرت، دست به هر کاری می‌زنند.

 

 


گرداوری :جدید ۹۶
منبع:www.caffeirani.ir

زنان جذاب خانواده کارداشیان و شهرت بین مردم

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A