حافظه، پرونده تخيل و گنجينه عقل، دفتر ثبت وجدان و مخزن انديشه است.(بازيل
خانه » اخبار روز » خندوانه کی شروع می شود / زمان پخش سری جدید خندوانه

اطلاعیه سایت

خندوانه کی شروع می شود / زمان پخش سری جدید خندوانه

به گزارش جدید 96 ،

خندوانه کی شروع می شود / زمان پخش سری جدید خندوانه

خندوانه کی شروع می شود / زمان پخش سری جدید خندوانه

منبع مطلب

خندوانه کی شروع می شود / زمان پخش سری جدید خندوانه

سری جدید برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان و حضور جناب خان عروسک محبوب خندوانه همزمان با اعیاد شعبانیه روی آنتن میرود.

بالاخره بعد از ماجراهای فراوان درباره حضور جناب خان در خندوانه ، این برنامه پرطرفدار با عروسک محبوبش روی آنتن خواهد رفت. زمان پخش سری جدید خندوانه مشخص شد.

خندوانه برنامه پر مخاطبی در شبکه نسیم با اجرای رامبد جوان بود که فصل چهارم آن پیش از فرارسیدن ماه محرم به پایان رسید. رامبد جوان که چهار فصل از این برنامه را در شبکه نسیم روی آنتن برد فصل پنجم برنامه خندوانه را به زودی کلید میزند.

رامبد جوان و سری جدید خندوانه کی به تلویزیون باز می گردندفصل پنجم برنامه خندوانه که قرار بود بعد از ایام محرم و صفر روی آنتن برود به دلیل درگیری رامبد جوان برای ساخت فیلم سینمایی قانون مورفی به تاخیر افتاد و با انجام مذاکراتی متعدد فصل پنجم خندوانه با حضور جناب خان روی آنتن میرود.

سری جدید خندوانه

زمان پخش فصل پنجم خندوانه مشخص شد

فصل پنجم برنامه تلویزیونی خندوانه از اوایل ماه شعبان و با اعیاد این ماه به آنتن شبکه نسیم باز می گردد. در حال حاضر لوکیشن این برنامه انتخاب شده و عوامل خندوانه در حال طراحی و اجرای دکور جدید این برنامه هستند. فصل پنجم خندوانه با حضور عروسک محبوب جناب خان روی آنتن میرود.

سری جدید خندوانه سری جدید خندوانه با حضور جناب خان
فصل سوم آن از روزهای آخر اسفند ۱۳۹۴ شروع شد و در مهر ۱۳۹۵ پایان یافت. فصل چهارم برنامه خندوانه از آذر ۱۳۹۵ به روی آنتن رفت و در آخرین روزهای شهریور ۱۳۹۶ پایان یافت.

رامبد جوان

آنطور که نمناک نوشته فصل اول خندوانه از خرداد ۱۳۹۳ شروع شد و در آبان ۱۳۹۳ پایان یافت. فصل دوم این برنامه از اواخر فروردین ۱۳۹۴ به روی آنتن رفت و در اواسط مهر ۱۳۹۴ پایان یافت.

منبع: الف

کلمات کلیدیبرنامه خندوانه تاریخ آغاز برنامه خندوانه جناب خان حضور جناب خان حضور جناب خان در فصل جدید خندوانه خندوانه خندوانه چه روزی شروع می شود خندوانه رامبد جوان خندوانه کی شروع می شود رامبد جوان زمان پخش سری جدید خندوانه لوکیشن جدید خندوانه

خندوانه کی شروع می شود / زمان پخش سری جدید خندوانه

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A