مرد پارسی دروغ نگوید حتی بهنگام مرگ در جنگ (کوروش کبیر)
خانه » دانلود » حمید استیلی سرمربی تیم هنرمندان شد

اطلاعیه سایت

حمید استیلی سرمربی تیم هنرمندان شد

به گزارش جدید 96 ،

حمید استیلی سرمربی تیم هنرمندان شد

حمید استیلی سرمربی تیم هنرمندان شد

منبع مطلب

حمید استیلی سرمربی تیم هنرمندان شد

سرمربی شدن حمید استیلی در تیم ملی هنرمندان

در نشست هیأت مدیره تیم فوتبال هنرمندان حمید استیلی با نظر اکثریت اعضای هیأت مدیره به عنوان سرمربی تیم ملی هنرمندان انتخاب و قرار شد در مسابقات جام جهانی فوتبال هفت نفره کیش تیم ملی هنرمندان را همراهی کند.

حمید استیلی مربی تیم هنرمندان

حسین یاریار  در مورد مسابقات جام جهانی هفت نفره هنرمندان که قرار است در اسفندماه در کیش برگزار شود، گفت: طبق گروه‌بندی که هفته قبل در کیش برگزار شد این مسابقات در سه گروه برگزار می‌شود که دو گروه آن پنج تیمه و یک گروه چهار تیمه قرار دارند.

وی افزود: در گروه A تیم‌های برزیل، مجارستان، آلمان و ارمنستان، در گروه B تیم‌های ایران، ترکیه، جمهوری آذربایجان، ژاپن و ایتالیا و در گروه C تیم‌های رومانی، اسلوانی، روسیه، هلند و سوئد قرار دارند.

حسین یاریار مدیر این دوره از مسابقات جام جهانی فوتبال هفت نفره گفت: این مسابقات از ششم اسفند به مدت هفت روز در جزیره کیش برگزار می‌شود و هر تیم ۱۴ نفر عضو دارد که از این ۱۴ نفر چهار بازیکن ملی‌پوش ۳۵ ساله و ۱۰ بازیکن هنرمند قرار دارد.

وی افزود: مدیریت تیم ملی هنرمندان برعهده حاجی مهدی اربابی می‌باشد؛ طبق مصوبه اعضای هیأت مدیره علی صالحی‌نیا به عنوان مربی بدنساز و حمید استیلی به عنوان سرمربی تیم هنرمندان انتخاب شدند. همچنین امیر میرزاییان و محسن گل‌دهی به عنوان همکاران استیلی او را در مسابقات جام جهانی کیش همراهی خواهند کرد.


گرداوری :جدید ۹۶
منبع:www.behzadpax.ir

حمید استیلی سرمربی تیم هنرمندان شد

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A