به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.
خانه » اخبار روز » تلفات چهارشنبه سوری امسال / اولین قربانی چهارشنبه سوری در زنجان

اطلاعیه سایت

تلفات چهارشنبه سوری امسال / اولین قربانی چهارشنبه سوری در زنجان

به گزارش جدید 96 ،

تلفات چهارشنبه سوری امسال / اولین قربانی چهارشنبه سوری در زنجان

تلفات چهارشنبه سوری امسال / اولین قربانی چهارشنبه سوری در زنجان

منبع مطلب

تلفات چهارشنبه سوری امسال / اولین قربانی چهارشنبه سوری در زنجان

مسئول روابط‌عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت پزشکی استان زنجان اظهار کرد: چهارشنبه سوری اولین قربانی خود را در استان زنجان گرفت.

به گزارش گروه حوادث  رکنا، جواد مرادی ضمن تاکید بر رعایت نکات ایمنی که در روزهای آخر سال و به جهت چهارشنبه سوری باید رعایت شود، گفت: والدین در روزهای آخر سال مراقبت بیشتری در رفت و آمد، بازی و سرگرمی‌های فرزندان خود داشته باشند و لوازم شخصی آنها را کنترل کنند و در صورت مشاهده مواد محترقه و یا مشکوک در لوازم فرزندان این مواد را از منزل خارج کنند.
وی با اشاره به ممنوعیت قانونی تولید و خرید و فروش مواد محترقه و منفجره، ادامه داد: والدین بایستی با گوشزد کردن خطرات جانی و مالی ناشی از انفجار این مواد و ارائه توصیه‌های ایمنی لازم فرزندان خود را به پرهیز از دست زدن به این بازی‌های خطرناک ترغیب کنند.
مسئول روابط‌عمومی اورژانس استان زنجان افزود: به والدین جدا توصیه می‌شود مراقبت بیشتری در خروج فرزندان از منزل داشته باشند، زیرا هرچند که آنها دست به بازی خطرناک نزنند اما حضور آنها در محوطه‌ای که دیگران در آن با آتش و مواد محترقه بازی می‌کنند عمدا و ناخواسته سلامتی  آنها را نیز در معرض خطر جدی قرار می‌دهد.
مرادی افزود: در صورت بروز آتش سوزی و هر گونه حادثه دیگر منجر به آسیب و مصدومیت مراتب را سریعا به اورژانس ۱۱۵ اطلاع دهید.
وی با اشاره به اولین قربانی چهارشنبه سوری امسال گفت: پسر ۱۲ ساله اهل خدابنده اولین قربانی چهارشنبه سوزی بود که بر اثر بی‌احتیاطی و استفاده از مواد محترقه دستی انفجار صورت گرفت و باعث مصدومیت نوجوان ۱۲ ساله اهل روستای دهشیر از توابع خدابنده شد.
مسئول روابط‌عمومی مرکزمدیریت حوادث و فوریت پزشکی استان زنجان اظهار کرد: این حادثه حوالی ساعت ۱۷ روز پنج‌شنبه رخ داده و پرسنل فوریت‌های پزشکی دوتپه بلافاصله به محل حادثه اعزام و مصدوم که دچار آسیب و سوختگی از ناحیه دست راست شده بود پس از اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان امیرالمومنین (ع) خدابنده منتقل شد

منبع : رکنا

کلمات کلیدیاثر انفجار مواد محترقه اولین قربانی چهارشنبه سوری در زنجان تلفات چهارشنبه سوری تلفات چهارشنبه سوری امسال تلفات چهارشنبه سوری در زنجان چهارشنبه سوری قربانی چهارشنبه سوری کشته شدن در چهارشنبه سوری مواد محترقه مواد منجره

تلفات چهارشنبه سوری امسال / اولین قربانی چهارشنبه سوری در زنجان

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A