ایستایی وجود ندارد ، هر چه هست جوشش و جاری بودن است.
خانه » اخبار روز » بازداشت سعید مرتضوی تکذیب شد / خبر بازداشت مرتضوی در شهر ری صحت ندارد

اطلاعیه سایت

بازداشت سعید مرتضوی تکذیب شد / خبر بازداشت مرتضوی در شهر ری صحت ندارد

به گزارش جدید 96 ،

بازداشت سعید مرتضوی تکذیب شد / خبر بازداشت مرتضوی در شهر ری صحت ندارد

بازداشت سعید مرتضوی تکذیب شد / خبر بازداشت مرتضوی در شهر ری صحت ندارد

منبع مطلب

بازداشت سعید مرتضوی تکذیب شد / خبر بازداشت مرتضوی در شهر ری صحت ندارد

سعید مرتضی که حکم جلبش صادر شده است و به دو سال زندان محکوم شده است ، این روز ها خبری از او نیست و برای اجرای حکمش به دادگاه مراجعه نکرده است. حالا عکسی منتشر شد که در آن اعکس سعید مرتضوی بود و آگهی تعقیب سعید مرتضوی در خیابان های تهران دیده می شد. حالا باید دید بعد از این آگهی چه اتفاقی خواهد افتاد. حالا بعد از همه این بحث ها دیشب اعلام شد سعید مدتضوی در شهر ری بازداشت شده است اما این خبر امروز صبح تکذیب شد.

ساعات پایانی شب گذشته (جمعه شب) خبری از سوی برخی رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر اینکه «سعید مرتضوی در شهر ری بازداشت شد»، پیگیری های ایسنا حاکی از آن است که خبر دستگیری وی صحت ندارد.

ایسنا نوشت: علی‌رغم اعلام برخی رسانه‌ها در خصوص بازداشت «سعید مرتضوی»، تاکنون وی دستگیر نشده است.

به گزارش ایسنا، ساعات پایانی شب گذشته (جمعه شب) خبری از سوی برخی رسانه‌ها منتشر شد مبنی بر اینکه «سعید مرتضوی در شهر ری بازداشت شد»، پیگیری های خبرنگار ایسنا حاکی از آن است که خبر دستگیری وی صحت ندارد.

بر اساس این گزارش، سخنگوی قوه قضاییه در حاشیه نشستی دانشجویی در مشهددر تاریخ ۲۲ فروردین ماه درباره آخرین وضعیت پرونده سعید مرتضوی گفته بود: حکم جلبش صادر شده، اما گیرش نیاورده‌اند، حالا نمی‌دانم چطور است.

بعد از گذشت چند روز و در تاریخ ۲۸ فروردین ماه، همسر سعید مرتضوی اعلام کرد که وی در تهران است.

مرتضوی در دو پرونده مطرح با عناوین «کهریزک» و «تامین اجتماعی» دارای اتهامات متعدد است؛ البته پرونده وی در خصوص سازمان تامین اجتماعی دو بخش دارد. پرونده نخست در رابطه با حادثه کهریزک و پیرامون قتل‌هایی بود که شکات خصوصی شکایت کردند، دادگاه قتل عمد تشخیص داد و مباشرین را محکوم کرد، اما چون رضایت دادند، قصاص انجام نشد و از باب جنبه عمومی تحمل کیفر کردند.

مرتضوی در این پرونده به معاونت در قتل عمد متهم شد و نهایتا دادگاه بدوی وی را به ۵ سال حبس محکوم کرد و شعبه ۲۲ دادگاه تجدیدنظر به دلیل اظهار ندامت وی، حکم حبس را به دو سال تقلیل داد.

منبع: انتخاب

کلمات کلیدیآگهی تعقیب سعید مرتضوی احضار سعید مرتضوی اخبار دادگاه سعید مرتضوی بازداشت سعید مرتضوی تکذیب شد پرونده سعید مرتضوی جلب سعید مرتضوی حکم جلب سعید مرتضوی خبر بازداشت مرتضوی در شهر ری صحت ندارد دادگاه سعید مرتضوی سعید مرتضوی سعید مرتضوی در تهران است صدور حکم جلب سعید مرتضوی عکس آگهی تعقیب سعید مرتضوی در خیابانهای تهران مرتضوی هنوز پیدا نشده است مصاحبه با همسر سعید مرتضوی واکنش سعید مرتضوی درباره صدور حکم جلبش

بازداشت سعید مرتضوی تکذیب شد / خبر بازداشت مرتضوی در شهر ری صحت ندارد

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A