شب آنگاه زیباست که نور را باور داشته باشیم.
خانه » دانلود » اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ حذف می شود؟

اطلاعیه سایت

اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ حذف می شود؟

به گزارش جدید 96 ،

اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ حذف می شود؟

اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ حذف می شود؟

منبع مطلب

فیفا با ارسال اخطاری جدی به فدراسیون فوتبال اسپانیا، تهدید کرد که در صورت دخالت دولت در انتخابات این فدراسیون، تیم ملی این کشور را از جام جهانی کنار خواهد گذاشت.

 اسپانیا از جام جهانی 2018 حذف می شود؟ ,آیا ممکن است اسپانیا از جام جهانی 2018 حذف شود؟,آیا اسپانیا از جام جهانی 2018 حذف می شود؟, ماجرای احتمال حذف اسپانیا از جام جهانی 2018 چیست؟, ماجرای احتمال حذف اسپانیا از جام جهانی 2018

 

آنخل ماریا ویار، رئیس سابق فدراسیون فوتبال اسپانیا، مدتی پیش به اتهام فساد مالی و سو استفاده از قدرت دستگیر شد و اکنون مقامات فوتبال این کشور به دنبال انتخاب یک رئیس جدید برای این فدراسیون هستند. دستگیری ویار زمانی رخ داد که تنها دو ماه از انتخاب مجددش به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا گذشته بود. در حال حاضر خوان لوئیس لارئال به عنوان رئیس موقت، ریاست این فدراسیون را برعهده دارد.

 

اکنون نشریه ال پائیس گزارش داد که یک برنامه پیشنهادی از سوی دادگاه عالی اسپانیا، توسط فیفا دخالت دولتی در امور فدراسیون تشخیص داده شده و همین مسئله تهدید فیفا را به دنبال داشته است. همچنین براساس گزارش ها، ویار در مورد چگونگی برکناری اش از فدراسیون فوتبال اسپانیا به فیفا شکایت کرده و همین باعث حساس تر شدن این پرونده شده است. 

 

 

اکنون فیفا تهدید کرده که اگر دولت اسپانیا از دخالت در امور فدراسیون دست برندارد، این فدراسیون را تعلیق می کند که به حذف این تیم از جام جهانی منجر خواهد شد.

 

این اولین بار نیست که اسپانیا با تهدید کنار گذاشته شدن از جام جهانی روبرو می شود. در سال ۲۰۰۸ هم شرایط مشابهی برای فوتبال این کشور رخ داده بود و سپ بلاتر تهدید کرده بود که اجازه حضور اسپانیا در یورو را نخواهد داد؛ هرچند در نهایت لا روخا در آن رقابت ها حضور پیدا کرد و به قهرمانی رسید. در آن زمان بلاتر گفته بود:” کمیته اضطراری فیفا می تواند تشکیل جلسه بدهد و در ۶ ساعت اسپانیا را محروم کند؛ اما ما نمی خواهیم این اتفاق رخ بدهد.”

 

تیم ملی اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، در گروه B با تیم های پرتغال، ایران و مراکش همگروه است و در دومین دیدارش مقابل تیم ملی ایران قرار خواهد گرفت.

 funniest

اسپانیا امکان دارد از فهرست شرکت کنندگان در جام جهانی ۲۰۱۸ …

https://ir.sputniknews.com/world/201712153119924-اسپانیا-حذف-جام-جهانی/

۱۸ ساعت پیش – تیم ملی فوتبال اسپانیا ممکن است از شرکت در جام جهانی ۲۰۱۸ که در روسیه برگزار می شود حذف شود.

اسپانیا از جام جهانی حذف می شود؟ :: ورزش سه

www.varzesh3.com/news/1481046/اسپانیا-از-جام-جهانی-حذف-می-شود

۲۰ ساعت پیش – اکنون فیفا تهدید کرده که اگر دولت اسپانیا از دخالت در امور فدراسیون دست برندارد، این فدراسیون را تعلیق می کند که به حذف این تیم از جام جهانی منجر خواهد شد. … تیم ملی اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، در گروه B با تیم های پرتغال، ایران و مراکش همگروه است و در دومین دیدارش مقابل تیم ملی ایران قرار خواهد گرفت.

خطر حذف اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه! – نمناک

namnak.com/اسپانیا.p61366

۳ ساعت پیش – اسپانیا و تیم ملی فوتبال اسپانیا و اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ را در نمناک بخوانید. … نمناک ورزشفوتبال خطر حذف اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه! … فدراسیون فوتبال اسپانیا به دلیل اتهام سوء مدیریت و فساد مجبور به استعفا از این پست شد، این فدارسیون در حال حاضر به طور موقت توسط خوان پادرون اداره می شود.

اسپانیا در خطر اخراج از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه! / حریف ایران …

www.ilna.ir/…/570522-اسپانیا-در-خطر-اخراج-از-جام-جهانی-روسیه-حریف-ایران-محروم-م…

۲۰ ساعت پیش – تیم ملی اسپانیا در خطر حذف از جام جهانی ۲۰۱۸ قرار دارد.

احتمال حذف اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ – افکارنیوز

www.afkarnews.ir/بخش-ورزشی-۷/۶۹۳۰۳۸-احتمال-حذف-اسپانیا-از-جام-جهانی

۱۷ ساعت پیش – بنا بر اعلام فیفا به فدراسیون فوتبال اسپانیا، در صورتی که دولت اسپانیا در انتصاب رئیس جدید این فدراسیون دخالت کند، ممکن است از حضور در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ کنار گذاشته شود.

احتمال حذف تیم ملی اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ | Football Tribe …

https://football-tribe.com/iran/2017/12/15/احتمال-حذف-تیم-ملی-اسپانیا-از-جام-جهانی/

۱۷ ساعت پیش – دیگو مارادونا- قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه. فوتبال ترایب- نشریه اسپانیایی ال پائیس فاش کرد که فیفا در نامه ای به فدراسیون فوتبال اسپانیا، از دخالت دولت در انتخاب رئیس جدید این فدراسیون ابراز نگرانی کرده و هشدار داد که در صورت این اتفاق، ممکن است تیم ملی اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ کنار گذاشته شود.

خطر حذف از جام جهانی ۲۰۱۸ بیخ گوش اسپانیا – دنیای اقتصاد

donya-e-eqtesad.com/بخش-سایت…/۳۳۲۷۲۵۰-خطر-حذف-از-جام-جهانی-بیخ-گوش-اسپان…

۱۹ ساعت پیش – تیم ملی فوتبال اسپانیا ممکن است از مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ کنار گذاشته شود. … خطر حذف از جام جهانی ۲۰۱۸ بیخ گوش اسپانیا … آنخل ماریا ویار، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا به دلیل اتهام سوء مدیریت و فساد مجبور به استعفا از این پست شد، این فدارسیون در حال حاضر به طور موقت توسط خوان پادرون اداره می‌شود.

اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ حذف می شود؟

www.funniest.ir/post/35/-اسپانیا-از-جام-جهانی-۲۰۱۸-حذف-می-شود-.html

۵۶ دقیقه پیش – اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ حذف می شود؟,آیا ممکن است اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ حذف شود؟,آیا اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ حذف می شود؟,ماجرای احتمال حذف اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ چیست؟,ماجرای احتمال حذف اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸,, اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ حذف می شود؟ ,جالبترین | دانلود رایگان بازی، نرم افزار، فیلم و …

احتمال حذف اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ | بنا بر اعلام فیفا به – …

www.ghatreh.com/news/nn40552173/احتمال-حذف-اسپانیا-جام-جهانی

۱۸ ساعت پیش – اسپانیا امکان دارد از فهرست شرکت کنندگان در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حذف شود … فیفا به فدراسیون فوتبال اسپانیا، در صورتی که دولت اسپانیا در انتصاب رییس جدید این فدراسیون دخالت کند، ممکن است از حضور در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ کنار گذاشته شود. … هاینکس: بایرن مونیخ می تواند لیگ قهرمانان را فتح کند …

احتمال حذف اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ | افکار | خبروان

khabarone.ir/news/13082668/احتمال-حذف-اسپانیا-از-جام-جهانی-۲۰۱۸

۱۷ ساعت پیش – پس از استعفای آنخل ماریا ویار، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا، این فدارسیون در حال حاضر به طور موقت توسط خوان پادرون اداره می‌شود. … #تیم اسپانیا #تیم ملی ایران #جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه #فوتبال #ورزشی #داخلی #اختصاصی #تیم ملی #فیفا #جام جهانی روسیه …. تهدید جدی فیفا/ اسپانیا از جام جهانی حذف می‌شود؟

تیم ملی اسپانیا در آستانه حذف از حضور در جام جهانی ۲۰۱۸ – …

https://www.mikrofonnews.com/تیم-ملی-اسپانیا-در-آستانه-حذف-از-حضور-در/

۱۳ ساعت پیش – به گزارش خبرگزاری میکروفون نیوز(محا)، تیم ملی فوتبال اسپانیا ممکن است از شرکت در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه حذف شود. دخالت های مقامات سیاسی این کشور در فعالیت های فدراسیون فوتبال اسپانیا علت این حذف عنوان می شود. فیفا هشدار داده است اگر شورای عالی ورزشی اسپانیا بر انتخاب مجدد رئیس فدراسیون فعلی این …

تهدید جدی فیفا/ اسپانیا از جام جهانی حذف می‌شود؟ | ورزش سه | …

khabarone.ir/news/13080697/تهدید-جدی-فیفا-اسپانیا-از-جام-جهانی-حذف-می-شود

۲۰ ساعت پیش – اکنون فیفا تهدید کرده که اگر دولت اسپانیا از دخالت در امور فدراسیون دست برندارد، این فدراسیون را تعلیق می کند و که به حذف این تیم از جام جهانی منجر … احتمال حذف اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه, باشگاه خبرنگاران, ۵۵دقیقه پیش … خطر محرومیت از جام جهانی ۲۰۱۸ بیخ گوش اسپانیا/ ایتالیا با ایران همگروه می‌شود؟

حریف مقتدر ایران در جام جهانی محروم می‌شود؟

www.eghtesadnews.com/…ها…/۱۹۳۹۸۷-حریف-مقتدر-ایران-در-جام-جهانی-محروم-می-شود

۴ ساعت پیش – تیم ملی اسپانیا در خطر حذف از جام جهانی ۲۰۱۸ قرار دارد.

اسپانیا از جام جهانی حذف می شود؟ – پایگاه خبری و اطلاع رسانی …

https://tnews.ir/news/eff5100980718.html

۱۶ ساعت پیش – اکنون فیفا تهدید کرده که اگر دولت اسپانیا از دخالت در امور فدراسیون دست برندارد، این فدراسیون را تعلیق می کند و که به حذف این تیم از جام جهانی منجر خواهد شد. … تیم ملی اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، در گروه B با تیم های پرتغال، ایران و مراکش همگروه است و در دومین دیدارش مقابل تیم ملی ایران قرار خواهد گرفت.

حذف اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸؟! – تجارت امروز

tejaratemrouz.ir/fa/news/28317/حذف-اسپانیا-از-جام-جهانی-۲۰۱۸

۱۹ ساعت پیش – فیفا اسپانیا را به اخراج از جام جهانی تهدید کرد. … حذف اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸؟! فیفا اسپانیا را به اخراج از جام جهانی تهدید کرد. … فوتبال اسپانیا نیز بود. با وجود اینکه قرار بود جانشینی برای او در این سمت تعیین شود اما هنوز فدراسیون فوتبال اسپانیا انتخاباتی را برگزار نکرده و جانشین او تعیین نشده است.

اسپانیا از جام جهانی حذف می شود؟ – مجله تفریحی خبری وانیکس

vanix.ir/news/102543

اکنون فیفا تهدید کرده که اگر دولت اسپانیا از دخالت در امور فدراسیون دست برندارد، این فدراسیون را تعلیق می کند و که به حذف این تیم از جام جهانی منجر خواهد شد. این اولین … تیم ملی اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، در گروه B با تیم های پرتغال، ایران و مراکش همگروه است و در دومین دیدارش مقابل تیم ملی ایران قرار خواهد گرفت.برای ورود …

حذف لاروخا از جام جهانی به سود ایران | ورزش ۱۱

www.varzesh11.com/fa/n/103441

۳۹ دقیقه پیش – اختصاصی | تیم ملی اسپانیا در آستانه حذف از جام جهانی ۲۰۱۸ قرار دارد خبری که می تواند امید به حضور در دور حذفی را برای تیم ملی کشورمان بیشتر کند. … نهاد به مادرید سفر کنند و این احتمال وجود دارد که در صورت اثبات دخالت دولت این کشور در امور فدراسیون فوتبال اسپانیا این کشور از حضور در جام جهانی محروم شود.

اسپانیا از جام جهانی حذف می شود؟ – تیتر اول خبرهای فارسی

etitr.com › ورزشی

۲۰ ساعت پیش – اسپانیا از جام جهانی حذف می شود؟ فیفا با ارسال اخطاری جدی به فدراسیون فوتبال اسپانیا، تهدید کرد که در صورت دخالت دولت در انتخابات این فدراسیون، تیم ملی این کشور.

اسپانیا در خطر اخراج از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه! / حریف ایران …

۸tag.ir/news/177005920771823727-1440104690992418294

۱۹ ساعت پیش – اسپانیا در خطر اخراج از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه! / حریف ایران محروم می‌شود؟ تیم ملی اسپانیا در خطر حذف از جام جهانی ۲۰۱۸ قرار دارد.

احتمال حذف اسپانیا از رقابتهای جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه | خواندنی ها

khaandaniha.ir/news/667104/احتمال-حذف-اسپانیا-از-رقابتهای-جام-جهانی-۲۰۱۸-روسیه

۱۵ ساعت پیش – تیم ملی فوتبال اسپانیا ممکن است از شرکت در جام جهانی ۲۰۱۸ که در روسیه برگزار می شود حذف شود.

احتمال حذف اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه – باشگاه …

https://bakhabarshid.com/news/151334582458

۳ روز پیش – روسیه از جام جهانی خودش حذف می شود. به گزارش خبرنگار دنیای ورزش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، جوزف پنسی رئیس موسسه سازمان های ملی ضد دوپینگ اعلام کرد،فدراسیون بین المللی فوتبال باید تحقیقات خود را در مورد دوپینگ فوتبال روسیه شروع کند و از توقف تیم این کشور در جام جهانی ۲۰۱۸ نترسد.

اسپانیا و خطر حذف از جام جهانی! – خبرآنلاین

www.khabaronline.ir/detail/737221/sport/world-soccer

۲۰ ساعت پیش – به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ آنخل ماریا ویار، رئیس سابق فدراسیون فوتبال اسپانیا، مدتی پیش به اتهام فساد مالی و سو استفاده از قدرت دستگیر شد و اکنون مقامات فوتبال این کشور به دنبال انتخاب یک رئیس جدید برای این فدراسیون هستند. در این بین گفته می شود که دولت مرکزی اسپانیا و شخص ماریانو …

احتمال حذف اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ – مجله اینترنتی تاج نیوز

tajnews.ir/search/?q=احتمال+حذف+اسپانیا+از+جام+جهانی+۲۰۱۸

۷ ساعت پیش – زمان پخش بازی ایران و اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ به گزارش اخبار ورزشی فارسی ها تیم ملی ایران در دومین بازی خود در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه با اسپانیا بازی می کند . این بازی حساس و دیدنی در ۳۰ خرداد ماه ۱۳۹۷ در ساعت ۲۲:۳۰ در ورزشگاه کازان آره نا برگزار می شود . کازان آره نا یک ورزشگاه در قازان روسیه می باشد . این ورزشگاه …

احتمال حذف اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ – مجله اینترنتی زیپ نیوز

zipnews.ir/search/?…حذف+اسپانیا…جام+جهانی+۲۰۱۸++++++++++++++++++++++++

پس از استعفای آنخل ماریا ویار، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا، این فدارسیون در حال حاضر به طور موقت توسط خوان پادرون اداره می‌شود. تیم ملی فوتبال کشورمان در گروه B جام جهانی ۲۰۱۸ با اسپانیا، پرتغال و مراکش همگروه است. انتهای پیام/ خطر حذف از جام جهانی ۲۰۱۸ بیخ گوش اسپانیا. احتمال تغییر در گروه ایران در جام جهانی به خاطر …

خطر حذف از جام جهانی ۲۰۱۸ بیخ گوش اسپانیا – نود

https://90tv.ir/news/431210/خطر-حذف-از-جام-جهانی-۲۰۱۸-بیخ-گوش-اسپانیا

۲۰ ساعت پیش – تیم ملی فوتبال اسپانیا ممکن است از مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ کنار گذاشته شود. … خطر-حذف-از-جام-جهانی-۲۰۱۸-بیخ-گوش- … از اینکه آنخل ماریا ویار، رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا به دلیل اتهام سوء مدیریت و فساد مجبور به استعفا از این پست شد، این فدارسیون در حال حاضر به طور موقت توسط خوان پادرون اداره می‌شود.

احتمال حذف اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ – شمیران خبر

shemirankhabar.ir/search/?q=احتمال+حذف+اسپانیا+از+جام+جهانی+۲۰۱۸

Sputnik/ Grigory Sisoyev تیم ملی فوتبال اسپانیا ممکن است از شرکت در جام جهانی ۲۰۱۸ که در روسیه برگزار می شود حذف شود. به گزارش اسپوتنیک، تیم ملی فوتبال اسپانیا ممکن است از شرکت در جام جهانی ۲۰۱۸ که در روسیه برگزار می شود حذف شود. این تصمیم به دلیل مداخله احتمالی مقامات در فعالیت های فدراسیون فوتبال اسپانیا امکان …

اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه اخراج می شود؟ – مجله …

www.farhoo.com/fa/news/1555/اسپانیا-از-جام-جهانی-۲۰۱۸-روسیه-اخراج-می-شود

۱۸ ساعت پیش – تیم ملی فوتبال روسیه تهدید به حذف از رقابت های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه شد.

اسپانیا و خطر حذف از جام جهانی! – خبرلند

khabarland.com › ورزشی

۱۶ ساعت پیش – در این بین گفته می شود که دولت مرکزی اسپانیا و شخص ماریانو راخوی،نخست وزیر اسپانیا، به دنبال دخالت در این انتخابات و انتخاب فرد مورد نظر خودش … اکنون فیفا تهدید کرده که اگر دولت اسپانیا از دخالت در امور فدراسیون دست برندارد، این فدراسیون را تعلیق می کند و که به حذف این تیم از جام جهانی منجر خواهد شد.

خبرهای ضد و نقیض از حذف اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ توسط …

www.fartakvarzeshi.com/…/106624-خبرهای-ضد-نقیض-از-حذف-اسپانیا-از-جام-جهانی-…

۲۰ ساعت پیش – تیم ملی فوتبال اسپانیا ممکن است از مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ کنار گذاشته شود. … خبرهای ضد و نقیض از حذف اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ توسط فیفا … نامه به صراحت اعلام کرده در صورتی که دولت اسپانیا در انتصاب رئیس جدید این فدراسیون دخالت کند، ممکن است از حضور در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ که قرار است تابستان …

روسیه از جام جهانی خودش حذف می شود – باشگاه خبرنگاران

www.yjc.ir › ورزشی › دنیای ورزش

۱۳ آذر ۱۳۹۶ – وی افزود:فیفا موظف است این وضعیت را فوری بررسی کند که در غیر این صورت جام جهانی در روسیه با مشکلات بزرگی مواجه می شود.فدراسیون باید آمادگی و انگیزه هر گونه اتفاقی را داشته باشد و من پیشنهاد می دهم که جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بدون تیم ملی فوتبال روسیه برگزار شود.هر رقابت بین المللی می تواند بدون تیم …

خطر حذف از جام جهانی ۲۰۱۸ بیخ گوش اسپانیا | کیوسک تایمز …

https://public.rednews.xyz › … › خطر حذف از جام جهانی ۲۰۱۸ بیخ گوش اسپانیا

۲ روز پیش – تیم ملی فوتبال اسپانیا ممکن است از مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ کنار گذاشته شود. … کیوسک تایمز; خطر حذف از جام جهانی ۲۰۱۸ بیخ گوش اسپانیا … رئیس فدراسیون فوتبال اسپانیا به دلیل اتهام سوء مدیریت و فساد مجبور به استعفا از این پست شد، این فدارسیون در حال حاضر به طور موقت توسط خوان پادرون اداره می شود.

اسپانیا از جام جهانی حذف می شود؟ – پارسینه | خبر فارسی

https://khabarfarsi.com/u/48577405

۲۰ ساعت پیش – پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : فدراسیون جهانی فوتبال به خاطر آنخل ماریا ویار ممکن است اسپانیا را از جام جهانی اخراج کند. به گزارش ایسنا به نقل از آس، تیم ملی فوتبال اسپانیا ممکن است جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را از دست بدهد. به نوشته ال پائیس، فیفا نامه ای به فدراسیون فوتبال اسپانیا ارسال کرده و در آن …

اسپانیا از جام جهانی حذف می شود ؟ | پایگاه اطلاع رسانی سپید …

sepidnews.com/?p=11885

۱۶ ساعت پیش – اسپانیا از جام جهانی حذف می شود ؟ فیفا با ارسال اخطاری جدی به فدراسیون فوتبال اسپانیا ، تهدید کرد که در صورت دخالت دولت در انتخابات این فدراسیون ، تیم ملی این کشور را از جام جهانی کنار خواهد گذاشت . آنخل ماریا ویار ، رییس سابق فدراسیون فوتبال اسپانیا ، مدتی پیش به اتهام فساد مالی و سو استفاده از قدرت …

احتمال حذف اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ – مجله اینترنتی آی تک

itaak.ir/search/?…حذف+اسپانیا…جام+جهانی+۲۰۱۸++++++++++++++++++++++++

سایت «فوتی هدلاینز» تصاویر لو رفته از توپی که قرار است در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه مورد استفاده قرار بگیرد را منتشر کرد. این توپ سفید رنگ با طرح‌های مشکی‌ نامش «تل‌استار» و تولید شرکت «آدیداس» آلمان است. همچنین روی توپ لوگوی رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۸ نیز دیده می‌شود. روسیه از جام جهانی خودش حذف می شود.

اسپانیا و خطر حذف از جام جهانی! – عصرایران

www.asriran.com › صفحه نخست › ورزشی

۱۶ ساعت پیش – در این بین گفته می شود که دولت مرکزی اسپانیا و شخص ماریانو راخوی،نخست وزیر اسپانیا، به دنبال دخالت در این انتخابات و انتخاب فرد مورد نظر خودش … اکنون فیفا تهدید کرده که اگر دولت اسپانیا از دخالت در امور فدراسیون دست برندارد، این فدراسیون را تعلیق می کند و که به حذف این تیم از جام جهانی منجر خواهد شد.

اسپانیا از جام جهانی حذف می شود؟ – جمعیت حامیان هواداران فوتبال

www.iranfootballfan.ir/index/post_6334/اسپانیا-از-جام-جهانی-حذف-می-شود؟/

۱۳ ساعت پیش – اکنون فیفا تهدید کرده که اگر دولت اسپانیا از دخالت در امور فدراسیون دست برندارد، این فدراسیون را تعلیق می کند که به حذف این تیم از جام جهانی منجر خواهد شد. … تیم ملی اسپانیا در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه، در گروه B با تیم های پرتغال، ایران و مراکش همگروه است و در دومین دیدارش مقابل تیم ملی ایران قرار خواهد گرفت.

همه چیز درباره قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸/ در انتظار گروه زندگی – …

fa.alalam.ir/news/…/همه-چیز-درباره-قرعه‌کشی-جام-جهانی-۲۰۱۸–در-انتظار-گروه-زندگی

۹ آذر ۱۳۹۶ – هم‌گروهی با تیم‌های آلمان، اسپانیا و نیجریه برای ایران یک اتفاق بد محسوب می‌شود و در این‌جا فقط باید انتظار داشت تیم ملی ایران عملکرد آبرومندانه‌ای در روسیه … پویول مدافع پیشین تیم‌ ‌ملی فوتبال اسپانیا و نیکیتا سیمونیان مهاجم پیشین تیم‌ ‌ملی فوتبال شوروی، مهمانان اصلی قرعه‌کشی جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هستند.

نگاهی به سیدبندیِ قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸؛ از حضور اسپانیا …

https://www.tarafdari.com/…/نگاهی-به-سیدبندی-جام-جهانی-۲۰۱۸؛-از-حضور-اسپانیا-و…

۱۹ مهر ۱۳۹۶ – اختصاصی طرفداری- با توجه به تغییر سیدبندی قرعه کشی جام جهانی ۲۰۱۸، می توان بخش مهمی از. … ۲۰۱۸ world cup – روسیه … از این تیم های قاره اروپا که در سید اول نبودند، در یک سید و تیم های آسیا یا کونکاکاف در سید دیگر قرار می گرفتند اما این بار فارغ از قاره ای که تیم ها در آن بازی می کنند، سیدبندی انجام می شود.

کار ایران راحت تر میشود؟ / اسپانیا در معرض اخراج از جام جهانی …

https://www.parsnews.com/fa/tiny/news-476649

۱۹ ساعت پیش – او رییس فدراسیون فوتبال اسپانیا نیز بود. با وجود اینکه قرار بود جانشینی برای او در این سمت تعیین شود اما هنوز فدراسیون فوتبال اسپانیا انتخاباتی را برگزار نکرده و جانشین او تعیین نشده است. فیفا به همین خاطر اسپانیا را تهدید به حذف از جام جهانی کرد. تیم فوتبال اسپانیا در گروه B با تیم‌های ایران، پرتغال …

احتمال حذف اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ – مجله اینترنتی …

berooztarin.net/search/?…حذف+اسپانیا…جام+جهانی+۲۰۱۸+++++++++++++++++++++++…

ایران بازی اول خود در جام جهانی را با مراکش انجام می دهد. پرتغال – اسپانیا – ایران – مراکش در گروه دوم جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه هم گروه شد.گروهی که به عنوان گروه مرگ از آن یاد می شود. گروه‌های ۸ گانه جام جهانی ۲۰۱۸ به شرح زیر است: گروه A: روسیه، عربستان، مصر، اروگوئه گروه B:پرتغال، اسپانیا، مراکش، ایران گروه C: فرانسه، استرالیا، پرو، …


گرداوری :جدید ۹۶
منبع:www.otaghesabz.blog.ir

اسپانیا از جام جهانی ۲۰۱۸ حذف می شود؟

اشتراک گذاری مطلب
برچسب ها : , , , , , , ,

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A