عشق، فراموش كردن خود در وجود كسی است كه همیشه و در همه حال ما را به یاد دارد.
خانه » اخبار روز » استعفای نجفی از شهرداری ؟ / مدیرکل دفتر شهردار تکذیب کرد

اطلاعیه سایت

استعفای نجفی از شهرداری ؟ / مدیرکل دفتر شهردار تکذیب کرد

به گزارش جدید 96 ،

استعفای نجفی از شهرداری ؟ / مدیرکل دفتر شهردار تکذیب کرد

استعفای نجفی از شهرداری ؟ / مدیرکل دفتر شهردار تکذیب کرد

منبع مطلب

استعفای نجفی از شهرداری / مدیرکل دفتر شهردار تکذیب کرد

به گزارش خبر آنلاین عبدالرحیم کرکه‌آبادی دراین باره به خبرآنلاین گفت: استعفایی وجود ندارد، اینها شایعاتی است که پیامد جلسه‌ دوشب پیش شهردار با اعضای شورای شهر بوجود امده است. در حاشیه رونمایی از تندیس آقای هاشمی همه اعضا گفتند آنها ۲۱ نفر نیستند و ۲۲ نفرند و درواقع گفتند حمایت از فعالیت های شهرداری، راهبردهایی که اتخاذ شده و مبارزه با فسادهایی است که شهرداری مجدانه پیگیری می کند.

به گفته او این شایعات پس از سند تغییر و تحول و ارسال اسناد تخلفات را به قوه قضاییه بوجود امده است: گروه هایی بودند که گمان می‌کردند شهردار  و تیم جدید شهرداری در باتلاقی که تیم قبلی درست کرده بودند، فرو بروند. اما با اقدامات اکنون شهرداری از این باتلاق خارج شده است.

مدیرکل دفتر شهردار درباره سرطان پروستات نجفی هم گفت: این آخرین ورژن از شایعات است.

او جلسه اضطراری نجفی با شورای شهر و رایزنی‌های جهانگیری دراین باره را هم تکذیب کرد.

همچنین  به گزارش گروه اجتماعی برنا، از صبح امروز در فضای مجازی خبری در حال انتشار است که حکایت  از استعفا شهردار تهران دارد.

محمد علی نجفی -شهردار شهر تهران- در گفت و گو با خبرنگار برنا خبر استعفای خود را تکذیب کرد.

در همین حال

ک عضو شورای شهر تهران اخبار و شایعات استعفای محمدعلی نجفی شهردار تهران را تکذیب کرد.

به گزارش ایسنا، حجت نظری در صفحه توئیتر خود نوشت: اخبار و شایعات فضای مجازی و زمزمه‌های درگوشی مبنی بر استعفای دکتر نجفی مطرح شده و تماس‌های مکرر با بنده و سایر اعضا گرفته می‌شود به صراحت چنین رخدادی را تکذیب می‌کنم و امیدوارم شایعه پراکنان سوای منافع شخصی منافع شهر و شهروندان را نیز لحاظ کنند.

لی اعطا، سخنگوی شورای شهر تهران در گفت‌وگو با ایسنا با تکذیب برگزاری جلسه فوق‌العاده شورای شهر تهران با موضوع بررسی استعفای نجفی، گفت:‌ جلسه امروز اعضای شورای شهر  جلسه هم اندیشی برای جمع بندی عملکرد و پایان سال است. من به عنوان عضو شورا در حال حاضر از موضوع استعفا مطلع نیستم و نمی توانم تایید یا تکذیب کنم ولی اگر این موضوع صحت داشته باشد حتما به اطلاع شهروندان خواهیم رساند.

در حالی که تا این لحظه حجت نظری و رسولی دو عضو شورای شهر تهران خبر استعفای شهردار تهران را تکذیب کرده اند، برخی رسانه‌ها به نقل از منابع آگاه در شهرداری تهران، این استعفا را تایید کردند.

منبع : خبرآنلاین – ایسنا – برنا

کلمات کلیدیاستعفا نجفی صحت دارد؟ استعفای نجفی از شهرداری تکذیب استعفای نجفی تکذیب خبر استعفای نجفی خبر استعفای نجفی نجفی از شهرداری استعفا داد؟

استعفای نجفی از شهرداری ؟ / مدیرکل دفتر شهردار تکذیب کرد

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A