به زبانت اجازه نده که قبل از اندیشه ات به کار افتد.
خانه » اخبار روز » استعفای دوم نجفی از شهرداری تهران / فردا جلسه بررسی استعفای نجفی

اطلاعیه سایت

استعفای دوم نجفی از شهرداری تهران / فردا جلسه بررسی استعفای نجفی

به گزارش جدید 96 ،

استعفای دوم نجفی از شهرداری تهران / فردا جلسه بررسی استعفای نجفی

استعفای دوم نجفی از شهرداری تهران / فردا جلسه بررسی استعفای نجفی

منبع مطلب

استعفای دوم نجفی از شهرداری تهران / فردا جلسه بررسی استعفای نجفی

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران گفت: استعفای نجفی ظهر امروز به شورا ارائه شده و ان‌شالله نمایندگان مردم در شورا تصمیمی می گیرند که در راستای خواست موکلان و بهبود وضعیت حاکم در شهر باشد. 

زهرا نژادبهرام در گفتگو با خبرنگار مهر، در پاسخ به این پرسش که آیا استعفای دوم شهردار تهران ارتباطی به اظهارات صبح امروز دادستان کل کشور دارد؟ گفت: خبر استعفای شهردار ظهر امروز به شورا رسیده و اظهارات دادستانی صبح منتشر شده است، مضافا بر اینکه براساس اخبار امروز دادستان کل به شهردار تهران پیشنهاد استعفای مجدد داده بودند.

نژاد بهرام با بیان اینکه اظهارات آقای دادستان و دغدغه هایشان در حوزه مسائل شهری قابل درک و محترم است، تصریح کرد: باید در این شرایط، پیام هایی به مردم دهیم که خبر از امید دارند و به آنها اطمینان دهیم که همواره می‌توانند مطالباتشان را از مسیر صندوق رای دنبال کنند.

این عضو شورای شهر تهران با بیان اینکه تصمیم گیری در خصوص مسائل شهری به شورای شهر سپرده شده است، یادآور شد: مجموع آرای شهروندان تهرانی به  نمایندگان دور پنجم بالغ بر ۲۶ میلیون رای است و بر این اساس رسالت سنگینی از جانب موکلان به اعضا محول شده، پس ضرورت دارد همه ما براساس تقسیم وظایف و مسئولیت های مشخصمان عمل کنیم.

وی در خصوص اینکه با وجود آنکه پیش بینی می شد شهردار تهران دوباره استعفا دهد چرا با استعفای اولیه او مخالفت شد، گفت: شهردار تهران توضیحاتی در خصوص بیماری خود به  اعضای شورا ارائه کرد و این موضوع برای ما قابل درک بود اما این بیماری حدود یک ماه تا چهل روز قابل درمان است  و به نظر اعضا نیازی به کناره گیری از شهرداری برای درمان نبود.

عضو هیئت رئیسه شورای شهر تهران تأکید کرد: در مقطع خاصی هستیم که باید هر گونه اظهار نظر ما در راستای منافع ملی باشد و مردم از سخنان ما دچار سوء تفاهم نشوند و گمان نکنند که به دنبال مسائل جناحی و سیاسی هستیم. باید مراقب باشیم این تصور را برای مردم نسازیم  که مسئولان به فکر آنها نیستند.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا تنها کارکنان رسمی شهرداری می توانند به عنوان سرپرست انتخاب شوند گفت: براساس متن قانون، سرپرست می تواند از میان کارکنان شهرداری باشد و رسمی بودن آن ملاک نیست.

او همچنین در پاسخ به این پرسش که آیا استعفای نجفی در دستور کار شورا قرار می گیرد یا خیر؟ اظهار داشت: فردا این استعفا مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

منبع: مهر

کلمات کلیدیاستعفای دوم نجفی از شهرداری تهران استعفای نجفی استعفای نجفی از شهرداری استعفای نجفی از شهرداری تهران استعفای نجفی رد شد استعفای نجفی قابل پیشبینی بود انتخاب سرپرست برای شهرداری تهران تکذیب پذیرش رای شورای شهر تکذیب سرپرستی سلیمی برای شهرداری سرپرست شهرداری تهران شهردار بعدی تهران کیست شهرداری شهرداری تهران شورای شهر تهران فردا جلسه بررسی استعفای نجفی ماجرای سرپرست شهرداری تهران مرتضی الویری معمایی که هنوز حل نشده است نجفی نجفی دلایل استعفایش را فردا اعلام می کند هنوز اسعفای نجفی پذیرفته نشده است

استعفای دوم نجفی از شهرداری تهران / فردا جلسه بررسی استعفای نجفی

اشتراک گذاری مطلب

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز
%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A